banner417
17 Aralık 2014 Çarşamba 07:13
59 Okunma
Kızılay Heyetinden  100. Yıl Ziyaretleri
banner416
Kızılay’ın 100. yıl kuruluş yıl dönümü münasebeti ile Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı Nihat Adıgüzel ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyarette bulundu.

Heyet ilk olarak Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Türk Kızılayı Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Akar ve Teftiş Kurulu Başkanı Özkan Kalemci de hazır bulundu. Heyet, Vali Köşger ile kısa bir sohbet ettikten sonra hediye takdim etti. Sinop Valiliği’nden ayrılan Türk Kızılayı heyeti Sinop Kan Bağışı Merkezine uğrayarak kan veren Sinoplular ile sohbet etti. Oradan çıktıktan sonra Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül’ün makamına geçildi. Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı Nihat Adıgüzel Belediye Başkanına heyeti kapıda tek tek tanıttı. Adıgüzel, "Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz ancak biz kendimizi burada misafir saymıyoruz siz eski bir Kızılaycısınız" dedi.

Belediye Başkanı Ergül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisinin de eski bir Kızılaycı olduğunu söyledi. Ziyaretin sonunda Genel Başkan Yardımcısı Adıgüzel, Ergül’e bir hediye takdim etti.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64