banner417
banner425
15 Aralık 2014 Pazartesi 22:51
56 Okunma
Cizre’de Eğitim Sen’den Kaynaşma Gecesi
banner416
Eğitim-Sen Cizre Temsilciliği, ilçe merkez ve köylerde görev yapan üyeleri için yemekli ve müzikli bir dayanışma ve kaynaşma gecesi düzenledi.

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası(Eğitim-Sen) Cizre Temsilciliği, sendika üyelerini düzenlediği dayanışma ve kaynaşma gecesinde bir araya getirdi.

Cizre Eğitim Sen Temsilciliğinin Öğretmen Evinde düzenlediği gecede, Öğretmenler canlı Müzik eşliğinde eğlenip halay çekip doyasıya eğlenirken, diğer davetliler ise oturdukları yerden müziğe tempo tuttular.

Düzenlenen gecede gazetecilere açıklama yapan Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası(Eğitim-Sen) Cizre Temsilcisi Osman Tetik, "Geceyi uzun süredir düzenlemeyi düşünüyorduk fakat açıkçası Ortadoğu ve ülkemizdeki gelişmeler özellikle Kobani’deki ve Şengal’deki acı olaylar bu gecenin düzenlenmesini geciktirdi. Geceyi düzenlememizdeki amacımız üyelerimiz arasındaki birlikteliği, dayanışmayı ve beraberliği güçlendirmektir. Bununla beraber milli eğitim şurasında ve ülke gündeminde meydana gelen bazı olaylarla ilgili üyeleri bilgilendirdik" dedi

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası(Eğitim-Sen) Cizre Temsilciliğinin düzenlediği gece,slayt gösterimi ve canlı müzik eşliğinde devam etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426