Şırnak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki Poliklinik Sayısı 16’ya Yükseldi

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Nurullah Alkış, merkezlerindeki poliklinik sayısının 16’ya yükseldiğini açıkladı.Başhekim Alkış, Şırnak Dr. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde halka daha kaliteli...

Şırnak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki Poliklinik Sayısı 16’ya Yükseldi

banner390
Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Nurullah Alkış, merkezlerindeki poliklinik sayısının 16’ya yükseldiğini açıkladı.

Başhekim Alkış, Şırnak Dr. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde halka daha kaliteli hizmet vermek için 10 olan poliklinik sayısının İl Sağlık Müdürlüğü’nden alınan ek bina ile 16’ya çıktığı müjdesini verdi. Alkış, "Polikliniklerimizin ihtiyacı olan eksik tıbbi malzemelerimizi tamamlayarak hizmet vermeye başladık. Aktif olarak çalışan 14 hekimimizle birlikte halkımızın ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemlerini daha kısa sürede daha kaliteli hizmet yaparak ve daha fazla zaman ayırarak, daha verimli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Hastalarımıza mevcut yapılan diş tedavilerinin yanında, fiziksel ve mental engelli çocuklarda, kooperasyon kurulamayan çocuk ve yetişkinlerde devlet hastanemizle yaptığımız protokolle sedasyon veya genel anestezi altında diş tedavilerini Devlet Hastanemizin ameliyathanesinde yapmaktayız. Bu amaçla tüm personellerimizle birlikte halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdürmekte olup, sağlıklı günler dileriz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.