Ak Parti Milletvekili Turan’dan ‘cumhuriyet Bayramı’ Mesajı

AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.Turan mesajında, “Bir neslin üstün gayret ve fedakârlıklarıyla kurduğu ve bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizin 91. yıl dönümünü kutladığımız...

Ak Parti Milletvekili Turan’dan ‘cumhuriyet Bayramı’ Mesajı

banner390
AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Turan mesajında, “Bir neslin üstün gayret ve fedakârlıklarıyla kurduğu ve bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizin 91. yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük Bir Ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içinde, vatanımızın sarsılmaz bütünlüğüne ve ulusumuzun birlikteliğine her zamankinden de çok önem vermeliyiz. Cumhuriyetin ilanının, milletimizin milli mücadele sonunda kazandığı, bağımsızlığını taçlandırdığı tarihindeki en parlak zaferidir. Millet olarak hedefimiz; bugünlere nasıl gelindiğini unutmayarak, milli değerlerimize sahip çıkmak, ulusal bağımsızlık ve halk egemenliğine dayanan çağdaş, demokratik ve sosyal hukuk devleti anlayışını yaşatmaktır” dedi.

Turan, mesajının devamında şunları kaydetti:

“Bu önemli gün vesilesiyle, ülkemiz üzerinde son dönemde oynanan kirli oyunların boşa çıkacağını, Milletimizin birlik ve beraberlikten ayrılmayacağını bir kez daha belirtmek isterim. Gururlu ve coşkulu olduğumuz bu anlamlı günde bayramınızı tebrik ediyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz rahmet, minnet ve şükran duygularıyla anıyorum”.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.