Başsavcı İcral’den, Sesob Başkanı Köksal’a Ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.SESOB Başkanı Beşir Köksal tarafından karşılanan Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Köksal ile bir süre sohbet etti. Esnaf...

Başsavcı İcral’den, Sesob Başkanı Köksal’a Ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.

SESOB Başkanı Beşir Köksal tarafından karşılanan Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Köksal ile bir süre sohbet etti. Esnaf teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi veren Köksal, esnaf ve sanatkara en güzel şekilde hizmet vermeye, sorun ve sıkıntılarını çözmeye gayret gösterdiklerini söyledi.

Zaman buldukça ziyaretlere devam ettiğini, bu kapsamda Esnaf ve SanatkArlar Odaları Birliği’ni de ziyaret ettiğini ifade eden Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, esnaf teşkilatına güzel hizmetlerde bulunan ve bina kazandıran Köksal’a teşekkür etti.

Sivas’ın güzel bir memleket olduğunu, cumhuriyetin temellerinin atıldığı Sivas’ta görev yapmaktan mutlu olduğu olduğunu dile getiren başsavcı İrcal, Cumhuriyet Başsavcılığı olarak kurumlarla ve sivil toplum örgütleriyle her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.