24 Aralık 2014 Çarşamba 15:43
63 Okunma
Cü Vakıf Genel Sekreterliğine Baktır Getirildi
Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık başkanlığında gerçekleşen mütevelli heyeti toplantısında Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk görevini Prof. Dr. Mehmet Baktır’a teslim etti.

Asıl liste, maddi gelir ve giderlerin okunmasının ardından dilek ve temennilerle başlayan toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Prof. Dr. Buyruk’un yaptığı çalışmalardan övgüyle bahsederek, “Bu bir hizmet yarışıdır. İki yıllık göreviniz süre içerisinde çok güzel çalışmalar yaptınız. Üniversitemiz vakfını hak ettiği yere taşıdınız. Sizi ve çalışma arkadaşlarınızı kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Tabi Ertan hocamızı bir yere bırakmıyoruz. Danışmanım olarak vakıfla ilgili konularda yine kendisini görevlendiriyorum ve yeni genel sekreterimizle uyumlu bir şekilde çalışacaklarına inanıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yeni Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Baktır’ı yönetim kurulu üyeleriyle tanıştıran Rektör Kocacık, Baktır’ın CÜBAP Başkanlığında önemli hizmetler sürdürdüğünü ifade ederek, Vakıf genel sekreterliği görevini de layıkıyla yürüteceğini belirtti.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64