Cüsk Tanışma Ve Dayanışma Yemeği Düzenlendi

Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü (CÜSK) tarafından tanışma ve dayanışma yemeği düzenlendi.Cumhuriyet Üniversitesi çok amaçlı salonda düzenlenen tanışma ve dayanışma yemeğine, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Cumhuriyet Üniversitesi...

Cüsk Tanışma Ve Dayanışma Yemeği Düzenlendi

banner390
Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü (CÜSK) tarafından tanışma ve dayanışma yemeği düzenlendi.

Cumhuriyet Üniversitesi çok amaçlı salonda düzenlenen tanışma ve dayanışma yemeğine, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Faruk Kocacık, Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, Rektör Yardımcısı Sami Hizmetli, Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi ve CÜSK Kulüp Başkanı Gökhan Gökçe, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, kulüp yönetimi, sporcular ve davetliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Rektör Faruk Kocacık, “Kulübümüze destek olan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyor, desteklerinin devamını ve sporcularımızın da önümüzdeki maçlarda başarılı olmasını diliyorum” dedi.

Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi ve CÜSK Kulüp Başkanı Gökhan Gökçe, CÜSK’ün faaliyetleri hakkında katılımcıları bilgilendirerek, destek verenlere teşekkür etti.

Program, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin sunduğu mini konser ile sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.