banner417
10 Kasım 2014 Pazartesi 10:37
23 Okunma
Gürün Belediye Başkanı Çiftçi’nin 10 Kasım Mesajı
banner416
Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 76’ıncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çiftçi mesajında, Atatürk’ün tüm dünyada hayranlık uyandıran başarıları, düşünceleri, liderlik yeteneği ve üstün kişiliği ile tarihe mal olmuş bir lider olduğunu vurgulayarak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Büyük devlet adamı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 76. yıl dönümünde onu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyorum. Anadolu topraklarından başlayan bağımsızlık ve özgürlük mücadelesi hiç kuşku yoktur ki Atatürk sayesinde başarıya ulaşmıştır. Bu sebepledir ki Ulu Önder Atatürk, dünyada pek çok topluma istisnasız bir örnek olmuştur. Gerek yurt içinde ve gerekse de tüm dünyada adının ilk günkü gibi taze kalması ve heyecanla anılması büyük ölçüde bu yüzdendir. Onun milleti ile yazmış olduğu destan, bir milletin her türlü imkânsızlık içerisinde, dahi bir liderle neler yapabileceğinin bir göstergesi olmuştur. Ölümünün 76. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını bir kez daha şükranla ve rahmetle anıyorum.”

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64