Hafik Kaymakamı Özadalı Köylerde İncelemelerde Bulundu

Hafik Kaymakamı Abdullah Özadalı köylerde yapılan çalışmaları inceledi.Ziyaretlerde köylülerin sorularını dinleyen Kaymakam Özdalı, Alçıören köyünde 3 bin 500, Pirhüseyin köyünde ise bin 500 metrekare kilit parke taşı döşeme çalışmasının...

Hafik Kaymakamı Özadalı Köylerde İncelemelerde Bulundu

banner390
Hafik Kaymakamı Abdullah Özadalı köylerde yapılan çalışmaları inceledi.

Ziyaretlerde köylülerin sorularını dinleyen Kaymakam Özdalı, Alçıören köyünde 3 bin 500, Pirhüseyin köyünde ise bin 500 metrekare kilit parke taşı döşeme çalışmasının tamamlandığını, Tuzhisar köyünde de 4 bin metrekare parke taşı verildiğini söyledi.

Yalnızağıl, Pirhüseyin, Celalli, Acıpınar ve Tuzhisar köylerindeki su depolarında bakım ve onarım çalışmasında bulunduklarını dile getiren Özadalı, “Su deposunun temiz kalması ve depo içindeki suyun kalitesini korumak için depoların iç kısımları fayansla kaplandı. Yalıncak ve çevre köylerdeki su sıkıntısını çözmek için düşünülen yaklaşık 20 kilometre uzunluğundaki içme suyu hattı projesiyle ilgili, vatandaşlarımızla değerlendirmelerde bulunduk. Bu köylerimizdeki su sıkıntısını en kısa sürede çözmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.