Koyulhisar’da Kültür Merkezi Yapımına Başlandı

Koyulhisar Belediyesi tarafından Aşağıkale Mahallesi’nde kültür merkezi yapımına başlandı.Mahallede cenaze, düğün, nişan gibi toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere vatandaşın hizmetine sunulacak olan kültür merkezinin 2 yıl içerisinde...

Koyulhisar’da Kültür Merkezi Yapımına Başlandı

Koyulhisar Belediyesi tarafından Aşağıkale Mahallesi’nde kültür merkezi yapımına başlandı.

Mahallede cenaze, düğün, nişan gibi toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere vatandaşın hizmetine sunulacak olan kültür merkezinin 2 yıl içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli yaptığı açıklamada, “ İnşallah 2 yıl içerisinde projeyi tamamlamayı hedefliyoruz buranın yanı sıra Yukarıkale Mahallemizde bulunan ve inşaatı devam eden kültür merkezini de tamamlayacağız. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek bir salon haline getirerek hizmete açacağız” dedi.

Aşağıkale Muhtarı Nermin Coşkun ise, “Mahallemizin en büyük eksiklerinden biri olan kültür merkezi projesini hayata geçirilmesinde emeği geçen başta belediye başkanımız Osman Epsileli’ye, destek veren hayırsever iş adamlarına ve Aşağıkaleli vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.