Recep, Tayyip, Erdoğan Adlı Üçüzlere Altın Hediye Edildi

Sivas Belediyesi tarafından, yeni doğan Recep, Tayyip, Erdoğan adlı üçüz bebeklere altın hediye edildi.Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği iş birliği ile gelir seviyesi düşük olan ailelerin yeni doğan bebeklerine, üzerinde “Hoş Geldin...

Recep, Tayyip, Erdoğan Adlı Üçüzlere Altın Hediye Edildi

banner390
Sivas Belediyesi tarafından, yeni doğan Recep, Tayyip, Erdoğan adlı üçüz bebeklere altın hediye edildi.

Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği iş birliği ile gelir seviyesi düşük olan ailelerin yeni doğan bebeklerine, üzerinde “Hoş Geldin Minik Hemşehrim” yazılı sürpriz hediyeler verilmeye devam ediyor. Sürpriz hediye, yeni doğan bebek seti; zıbın, taşınabilir beşik, ana kucağı, bebek maması ve bebek çantasından oluşuyor. Belediye Başkanı Sami Aydın’ın eşi Yurdagül Aydın ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, asgari ücretle geçinen ailelerden yeni bebeği olanları evlerinde ziyaret ettiler.

Yeni doğan bebek seti hediye etmek üzere bebeklerine, Recep, Tayyip ve Erdoğan isimlerini veren Kemal ve Dilek Akıncı çiftini ziyaret eden Belediye Başkanı Sami Aydın’ın eşi Yurdagül Aydın, üçüz bebeklere altın hediye etti.

Aile, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiklerin, belirterek üçüzlerine Recep, Tayyip, Erdoğan isimlerini verdiklerini söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.