Sağlık Sendikası Yönetiminden, Rektör Kocacık’a Ziyaret

Yönetime yeniden seçilen Sağlık Sendikası Sivas Şube Başkanı Efe Zileli, yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık’ı makamında ziyaret etti.Şube Başkanı Zileli ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör...

Sağlık Sendikası Yönetiminden, Rektör Kocacık’a Ziyaret

banner390
Yönetime yeniden seçilen Sağlık Sendikası Sivas Şube Başkanı Efe Zileli, yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık’ı makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı Zileli ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör Kocacık ile bir süre görüşerek sendikanın çalışmalarından bahsetti. Şube Başkanı Zileli ziyarette ayrıca, Kocacık’tan sağlık ve sağlık çalışanlarıyla ilgili çeşitli taleplerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kocacık Şube Başkanı Zileli ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Sağlığın önemini vurgulayan Kocacık, Zileli ve beraberindekilerin talepleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret sonrası Şube Başkanı Efe Zileli, Rektör Kocacık’a kitap hediye ederken, Kocacık ise Şube Zileli ve yönetim kurulu üyelerine ‘Sivas Kongre Tutanakları’ ve ‘Sivas Şehri’ adlı kitapları takdim etti.

Ziyarette CÜ Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Şeref Poyraz’da hazır bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.