Sivas Belediyesi Yardıma Muhtaçlara Hazır Yemek Dağıtıyor

Sivas Belediyesi Gıda Bankası’ndan verilen kuru gıdaları pişiremeyecek şekilde hasta, yaşlı ve engelli olan kimselere, her gün hazır yemek dağıtıyor.Ekmekleri ile birlikte hazırlanan üç çeşit hazır yemek, sefer tasları ile ev adreslerine...

Sivas Belediyesi Yardıma Muhtaçlara Hazır Yemek Dağıtıyor

banner390
Sivas Belediyesi Gıda Bankası’ndan verilen kuru gıdaları pişiremeyecek şekilde hasta, yaşlı ve engelli olan kimselere, her gün hazır yemek dağıtıyor.

Ekmekleri ile birlikte hazırlanan üç çeşit hazır yemek, sefer tasları ile ev adreslerine bırakıldıktan sonra boş olan taslar teslim alınıyor. Ayrıca hazırlanan üç çeşit hazır yemeğin numuneleri alınıp günlük kontrol ediliyor. Hazır yemek servisi, her gün bu şekilde devam ediyor.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Sivas Belediyesi’nin mobil araçla engelli ve yaşlı vatandaşlar için hazırlanan hazır yemek dağıtımına Özaydın, engelli ve yaşlıların ihtiyaçlarını sormak için hazır yemekleri kendisi teslim etti.

Evlere misafir olan Özaydın, yemek dağıtım hizmeti ile Sivas Belediyesi’nin diğer hizmetlerinden memnun olduklarını belirten yaşlı ve engelli kimselerin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.