banner417
banner425
22 Aralık 2014 Pazartesi 16:30
58 Okunma
Sivas Ülkü Ocakları, Bahçeli İle Görüştü
banner416
Sivas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ve yönetimi çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kurucusu Merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret eden Sivas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ve yönetimi burada okunan duaların ardından Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un makamına geçti. Ziyarette Sivas özgü el yapımı hediyelik eşyalar takdim eden Yalçındağ, Sivas Ülkü Ocakları’nın gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi vererek Sivas ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Yalçındağ ve Sivas heyeti, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi’nden MHP Genel Merkezi’ne geçti. Burada Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ile görüşen Yalçındağ ve yönetimi son olarak MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette MHP Lideri Bahçeli ile Sivas ve ülke gündemine ilişkin konuları görüşen heyet burada hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426