Sivas’ta Zorunlu Su Kesintisi Yapılacak

Sivas’ta alt yapı çalışmaları nedeniyle su kesintisi yapılacağı bildirildi.Sivas Belediyesi’nde yapılan açıklamada, “Pazar günü Huzur mahallesinin bir bölümünde zorunlu su kesintisi yapılacak. TOKİ tarafından Kılavuz mahallesinde...

Sivas’ta Zorunlu Su Kesintisi Yapılacak

banner390
Sivas’ta alt yapı çalışmaları nedeniyle su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Sivas Belediyesi’nde yapılan açıklamada, “Pazar günü Huzur mahallesinin bir bölümünde zorunlu su kesintisi yapılacak. TOKİ tarafından Kılavuz mahallesinde yapımı tamamlanan yeni sitelerin altyapı çalışmaları ile mahallenin içme suyu şebekesinin çakışması sonucunda, söz konusu şebekenin 200’lük ACB borusunun baypas edilmesi zorunlu hale geldiğinden, SİBESKİ Müdürlüğü ekipleri Pazar günü çalışma yürütmek üzere su kesintisi uygulayacak.” denildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“30 metrelik 200’lük polietilen boru değişiminin hızlı bir şekilde yapmayı planlayan ekiplerin çalışmaları nedeniyle sabah 08.00 ila akşam 19.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacağı aktarıldı. Çalışmanın daha erken tamamlanması halinde ise su erken verilecek. Kesintiden İstiklal Caddesi, Yeni Ata Sanayi’nin bir kısmı etkilenecek. Adı geçen bölgelerde yaşayan vatandaşların Cumartesi geceden tedbirlerini almaları gerekiyor.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.