Abdullatif Hıdır Aday Adaylığını Açıkladı

Karaman Belediye Başkanlığı İçin Adaylar bir bir adaylıklarını açıklıyor


banner390
 Ak Parti İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına Karaman Ak Parti İl Başkanı Kerim Dereli, diğer partililer, basın mensupları hazır bulundu.

Abdullatif Hıdır, yaptığı konuşmada, AK Parti’de ve Başbakanımızla çalışmak gurur verici. Tüm partiler aday bulmakta zorlanırken, AK Parti’de aday yoğunluğu bulunuyor. Belediye meclis üyesi olarak devam ediyorum. Belediye tecrübelerimizi nasıl aktarabiliriz Karaman için neler yapabiliriz bunun heyecanını duyduk. Bildiklerimizi başkanlarımıza anlattık bunlar yetti mi yetmedi. Önümüzdeki dönem için halka hizmet hakka hizmet için bu göreve talip oldum” ifadelerini kullandı.

Abdullatif Hıdır'ın adaylık için konuşmasınının tamamı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Abdullatif Hıdır kimdir? için de lütfen tıklayınız.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abdull hamit kubbani - 3 yıl önce
hayılısı insallah her makama hizmette layıksın
Avatar
ADEM ALTIN - 3 yıl önce
allah'ın izni ile seni başkan olarak görebiliriz inşaallah.. halka hizmet hakka hizmet anlayışını sonuna kadar destekliyoruz..
Avatar
Ramazan karaboga - 3 yıl önce
Latif abimin basarili bir yonetici olacagina tum kalbimle inaniyorum allah yolunu acik etsin abim elimizden gelen tum imkanlar yaninizdayiz allahin izniyle saygilar R. Karaboga
Avatar
Deniz Yılmaz - 3 yıl önce
latif abi sana güveniyoruz. inşallah yanındayız. allah yar ve yardımcın olsun
Avatar
Zaman - 3 yıl önce
sayın abdullatif hıdır abimize hayırlı olsun diliyorum
Avatar
Dr. Ali Akkurt - 3 yıl önce
sevgili latif abi; "allahım! ümmetimin yönetimini üstlenip de onlara zorluk çıkaran kimseye sen de zorluk çıkar. ümmetimin yönetimini üstlenip de onlara yumuşak davrananlara sen de yumuşaklık göster." (hadis-i şerif) diyen bir peygamberin ümmeti olarak, allah inşallah bu muhterem abimize de kolaylık göstersin. vatana ve millete hayırlı olmasını dilerim. saygılarımla.
Avatar
ayskara - 3 yıl önce
karaman belediye başkanlığını layıkıyla yapacak uyuyan karaman imajını silecek tek isim bence abdullatif hıdır.
Avatar
yenişehirli - 3 yıl önce @ayskara
aynı vizyon ve misyonu bende gördüm ayskara kardeş,13 yıl konya belediyesinin çok önemli mevkilerinde görev yapmış,halil ürün gibi konyanın çağ atlamasını başlatan bir hoca,çalışkan bir bilim adamı,vizyonu açık bir belediye bakanı ile çalışmış.2 dönem muğla belediye meclis üyeliği yapmış,iyi bir mimar,karaman için kaçırılmayacak bir fırsat,artık koca bir köy görünümünden kurtulmak istiyoruz.hayır olur inşallah.allah yolunu açık etsin