AK Partide Seçim Zaferinin Baş Mimarı O!

Nazmi Ünlü haklı gururu bir o kadar da mütavaziliğiyle salonda en arkadaydı

AK Partide Seçim Zaferinin Baş Mimarı O!

banner390
 Dün AK Parti İl Teşkilatı, neredeyse tam kadro seçim sonuçlarını değerlendiren basın toplantısı yaptı.

Haklı olarak seçim sürecinde ellerinden gelen her türlü gayret ve çabayla çalışanların zafer edası herkesin yüzüne yansımıştı. Sırasıyla İl Başkanı Kerim Dereli, Milletvekili Mevlüt Akgün ve Karaman'ın yeni Belediye Başkanı değerlendirme ve teşekkürlerinde olduğu konuşmalar yaptılar. Son olarak İl Başkanı Kerim Dereli seçimin baş aktörü, seçim süresince geminin baş kaptanı Ak Parti’nin 30 Mart mahalli seçimler öncesi , seçim çalışmalarını teslim ettiği , Ak Parti İl Başkan yardımcısı Nazmi Ünlü'yü davet etti. Ön sıralarda herkes Nazmi Ünlü'yü ararken en arka sırada oturan Ünlü, utangaç, mütevazi ve bir o kadar da haklı bakışıyla alkışlarla masadaki yerini alarak, yine tebessümle katılımcılara selamladı.

Gerçekten seçim sürecinde taraflı, tarafsız, herkesin takdirini kazanan Ünlü, gerek Karaman Merkezde, gerekse ilçe, belde hatta tüm köylerdeki seçimin koordinasyonunu en iyi şekilde yürüterek Karaman'da ki zaferin en büyük mimarlarından oldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
habere yorum - 3 yıl önce
nasıl hakediyorsanız öyle yönetilisiniz. ( hadis-i şerif )
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
burakın bu işleri derelinın ne ekıbının nede kendısının bır faktoru vardır mıllet basbakan ve lutfu elvan ıcın verdı bunlar kadar adi bır yonetım gelmemıstır akp ıl yonetımıne
Avatar
aziz - 3 yıl önce
ne alakası var, onlarca sandığın başına iş bilmez bir sürü bayanı vermişler. hiç bir görevim olmamasına rağmen okulda sandık sandık dolaşıp gönüllü müşahitlik yapmak zorunda kaldım. en hassas yerde en büyük hata yapılmıştır bence. biraz kulak kabartırsanız karamanda ki bir çok sandıkta da ak parti görevlilerinin çok kötü olduğunu öğrenirsiniz. bir diğer husus benim seve seve gece 11:30 a kadar gönüllü görev yapmamın nedeni kesinlikle karaman teşkilatı falan değildir. bizzat başbakanımın tek başına verdiği mücadeleye ortak olmak içindir.
Avatar
Saffet Uçar - 3 yıl önce
karaman'da seçimin kazanılmasında bir tek etken vardı o da başbakan.