Ak Patiden Saadet Partisine Geçti

Ak Parti Güneyyurt Belde Başkanı Erdal Tahsin Güler; Saadet Partisine Geçti

Ak Patiden Saadet Partisine Geçti

banner390
 Uğuz; “Saadet Partisine iltihakın sadece bu katılımla değil, Türkiye genelinde birçok katılımlar olmaktadır” dedi.
Ak Parti Güneyyurt Belde Başkanı Erdal Tahsin Güler; Saadet Partisine geçti. İltihak Töreni’nin yapıldığı Karaman SP binasında, İl Başkanı Hüseyin Uğuz, Güler’e Saadet Rozetini taktı. 
Aynı zamanda Saadet Partisi Güneyyurt Belde Belediye Başkanı Adaylığını açıklayan SP İl Başkanı Hüseyin Uğuz, “ İktidarın çözüm üretmekten çok, sıkıntı ve dert üretmektedir. Bunu gören insanlarımız sıkıntılarına ve dertlerine çözüm üretebilecek olan Saadet Partisine yönelmektedirler. Çünkü biz laf değil, iş yapıyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız işler, yapacağımız işlerin referansıdır” dedi.
Uğuz; “Saadet Partisine iltihakın sadece bu katılımla değil, Türkiye genelinde birçok katılımlar olmaktadır” dedi.
Saadet Partisine İltihak eden Erdal Tahsin Güler, Saadet partisine katılmaktan ve Belediye Başkan Adayı olmaktan memnuniyetini dile getirdi. Güler; Güneyyurt’ta Saadet Kazanacak; Saadet Kazanınca Güneyyurt kazanacak, Karaman kazanacak, aynı zamanda Türkiye Kazanacak dedi.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali ferah. Erturk - 3 yıl önce
Burasi. Baba ocagidir. Gelin kardeslerim
Avatar
ahmet can - 3 yıl önce
Sizin partiiz sp de dönekler olmazdi ama sen akpdensp ye geçmi§ken hepsinr firildak nasil olur onu öğretirsin eskibir refah partili yeni akpli
Avatar
Mehmet selek - 3 yıl önce
İsteyen istediği partiye geçmekte serbesttir. Demekki yapılan yolsuzluklara tahammül edemeyenlerden birisi. Dürüst birisiymiş. Helal olsun akıllı bir seçim..
Avatar
zekai celikkanat - 3 yıl önce
Elhamdulillah
Avatar
m ikbal aköz - 3 yıl önce
Saadet partisi oy derdinde olmadı bizim derdimiz ümmet ümmet ümmet
Avatar
Yılmaz Güngör - 3 yıl önce
Ne olursan ol yine gel.Ama boy abdesti alda gel
Avatar
Ertan Kilinç - 3 yıl önce
Bu kişinin dava içinmi koltuk içinmi döndüğü acaba nasıl anlasılır.Mesela aday gösterilmese genede kuzu sarması olurmu dersiniz.bütün terkedenlere şu soru hep sorulmalı bizi nezaman terkedeceksiniz.
Avatar
bulent ozay - 3 yıl önce
Partimize donus yapmis olan baskanimiza hayirli olsun diyorum..temiz ve hayirli siyaseti sectigi icin Allah cc yardimcisi olsun.