Akparti seçim çalışmalarına başladı

Akparti seçim çalışmalarına başladı

Akparti seçim çalışmalarına başladı

Akparti seçim çalışmalarına başladı
Karaman AK Parti il Kadın Kolları Başkanı Emine ŞİMŞEK ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında mahalle çalışmalarına hız
verdi.

AK Parti Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı ŞİMŞEK, kadınları evlerinde ziyaret ederek onlarla iç içe oluyor sorunlarını samimi bir ortamda dinleyerek hep birlikte çözüm yolları üretiyor.

Şimşek; ‘’Mahalle yönetimlerinin daha aktif hale gelmesine ve üye kayıtlarımızı arttırmaya devam ediyoruz. Mahalle yönetimlerimiz aracılığıyla yaptığımız ev ziyaretlerimiz bundan sonra da artarak devam edecektir.

Belediye başkanımızın eşi Sayın Hilal Uğurlu Hanımefendinin de bizlere eşlik ettiği ev toplantılarında AK Parti hükümetinin ve belediyemizin yaptığı hizmetleri kadınlarımızla paylaşıyoruz.

Bizler AK Parti Kadın Kolları olarak durmadan, dinlenmeden, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı örnek alarak, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her an seçim olacakmış gibi çalışan, gece gündüz demeden ev ev mahalle mahalle hizmet eden, seçimin gizli kahramanlarıyız.

Bizler elimizden geldiğince partimizin başarısı için çalışıyoruz. Bugüne kadar elde edilen başarılarda hanımların çok büyük bir rolü var.’’


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
makarna - 3 yıl önce
kömür,makarna,bulgur dağıtmayı unutmayın
Avatar
atanmayan türkçe öğretmeni - 3 yıl önce
seçimler geldi mazlum rolü oynamaya devam edin.biz mazlumuz biz başörtücüyüz ama bunlar başörtülü kadınlarımızı hor gördü diye dini nutuklar atın sonra kul hakkı yiyin üniversite gençlerini özellikle öğretmenleri aşağılayın hor görün senin oyuna ihtiyacım yok deyin sen 4 sene oku sonrra ne yaparsan yap deyin gör bunları ey halkım dini sömürenleri gör aklını çalıştır