Alagöz;''Hep Birlikte Yürüyelim Karaman''

MHP Karaman Milletvekili aday adayı Doç.Dr.Mehmet Alagöz MHP Genel Merkezine başvurusunu yaptı

Alagöz;''Hep Birlikte Yürüyelim Karaman''

banner390
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimlerine MHP Karaman Milletvekili aday adayı Doç.Dr.Mehmet Alagöz, MHP Genel Merkezine resmi başvurusunu yaptı.

“Hep Birlikte Yürüyelim Karaman” sloganıyla Karaman'da iddialı olduklarını ifade eden Alagöz;''  “Bu yolculukta birbirimize omuz vererek mücadele ettik. yurdumuz için ‘umut biziz’ diyerek yeniden yola çıkıyoruz. Hep Birlikte Yürüyelim Karaman” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sizi tanımıyorum! - 2 yıl önce
bugüne kadar karamandan ali konukseven ve mehmet alagöz adına mesajlar geldi. sayın vekil adaylarını tanımıyorum ve karamanlı da değilim. (tanımadığım ve iznimi almadan mesaj gönderen güzel ülkemin bütün vekil adayları dahil) cep telefonuma sabah akşam kendileriyle ilgili mesaj gönderiliyor.telefonumu nereden aldınız ya da size iznim olmadan kim verdi? lütfen beni rahatsız etmeyin. iyi bir şey yaptığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. firmaların reklamlarından bıktım derken şimdide vekil aday adaylarının mesajlarından bıktım... iznimi almadığınız ve beni tanımadığınız halde bana mesaj göndererek rahatsız ettiğiniz için sizleri yaradana havale ediyorum!