Ali Konukseven Engellileri Yalnız Bırakmadı

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Karaman Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven sürpriz yaparak engellilerin doğum günü partisine katıldı.

Ali Konukseven Engellileri Yalnız Bırakmadı

Ali Konukseven Engellileri Yalnız Bırakmadı
İlgili Galeriye Git
Engellilerin buluşma yeri olan Kuğulu Parkta gelenek devam etti. Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleri kendi aralarında toplanarak organize oldukları toplantılarının birini daha gerçekleşti. Doğum Günü olan Zeynel Bulut’un arkadaşlarının sürpriz doğum günü etkinliğinde duygulu anlar yaşandı. Toplumda biz de varız bilinciyle her platformda birbirleriyle faaliyetlerde yer almaya çalışan engellilerimiz, geleceğe daha da umutlu bakıyorlar. Sürpriz yaparak bu etkinliğe katılan Ali Konukseven, BİFA Genel Müdürü Necati Babaoğlu, Engelliler Meclisi Başkanı Durmuş Sayaslan engellilerin sevincine ortak oldular.
Konukseven;’’Sosyal sorumluluk kapsamında engelli birey ve vatandaşlarımızın, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Onların üzüntülerini, kederlerini paylaştığımız gibi, sevinçleri ve mutluluklarında da yer almaya, onlarla buluşmaya yanlarında olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz,’’dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.