Cahit Cenk Ben De Varım Dedi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaman Milletvekili aday adaylarına süpriz bir isim daha katıldı. Son yapılan resmi başvuru ile genel merkeze şu ana kadar 5 isim aday adaylığı için gitmiş oldu.

Cahit Cenk Ben De Varım Dedi!

banner390
Cahit Cenk Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaman Milletvekili aday adaylığını açıkladı
İlgili Galeriye Git
Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezi'ne yaptığı adaylık başvurusu ile bir anda dikkatleri üzerine çeken MHP eski il yöneticilerinden Cahit Cenk, '' Partimin oy sayısındaki ivmeye katkı sağlamak adına başvuru yaptım'' açıklamasında bulundu.
Halen çarşı merkezinde veteriner hekimlik yapan Cahit Cenk, ''2002-2006 yılları arasında il başkan yardımcısı olarak MHP Karaman teşkilatında bulundum. Gerek teşkilat tabanıyla olan tanışıklığım gerekse mesleğim nedeniyle hem taşrada hem merkezde tanıyan ve tanınan birisiyim. Bu nedenle biraz geç başladığım aday adaylığı yarışında kısa sürede yol katedeceğime inanıyorum.
Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, müdahale edilmemesi halinde ileride telafisi mümkün olmayan yaralara sebebiyet verecek ve milletimiz büyük sıkıntılar içerisine sürüklenecektir. Neredeyse her gün ayrı bir algı operasyonuna muhatap bırakılan milletimiz, suni gündemler ve yapmacık politik atraksiyonlarla aldatılmaya ve kandırılmaya çalışılmaktadır. Bu algı atmosferini aşmanın ve milletimizin gözüne çekilmek istenen perdenin yırtılma zamanı artık gelmiştir. Allah’ın izniyle de o gün yakındır.
Veteriner hekim olmam münasebetiyle köy, belde ve ilçelerde sıklıkla bulunuyorum. Yeri geliyor bir kuzunun doğumunda, yeri geliyor bir sofranın üstünde Karaman'ın o gururlu tertemiz insanına eşlik ediyorum. Bazen elektrik ışığında bazende bir gaz lambası altında sıkıntıları paylaşıyoruz. İşte tüm bu bilgi, birikim ve tecrübe bende kalacağına milletime yansıtabileyim istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çıktığım yolun davama, Karaman'a ve ülkeme hayırlar getirmesini temenni ederim'' dedi.
1970 Karaman doğumlu olan Cahit Cenk, 3 dönemdir veteriner hekimler odasına başkanlık ediyor. Selçuk Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunu olan Cenk, orta derecede ingilizce biliyor. 2007 yılında MHP'den milletvekili aday adaylığı geçmişi bulunan Cahit Cenk, evli ve 2 çocuk babası.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Baba - 2 yıl önce
Cenk Bey hayırlı olsun
Avatar
helall - 2 yıl önce
cahit abim adam gibi adamdır, helal olsun yakışır abimizee
Avatar
aslan - 2 yıl önce
mhp karamanda senle şahlanacaktır tebrikler
Avatar
saffet uçar - 2 yıl önce
Muhalefet adaylarının seçimden bir iki ay önce ortaya çıkmasına bayılıyorum :) acaba 5 yıl boyunca ne yapar bu arkadaşlar?