Çalışkan ''Cumhurbaşkanımız Hayırlı Uğurlu Olsun''

Başkan Çalışkan’ın Cumhurbaşkanlığı Kutlama Mesajı

Çalışkan ''Cumhurbaşkanımız Hayırlı Uğurlu Olsun''

banner390
Türkiye’nin en önemli seçimlerinden birisi olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yüzde 52’lik oy oranı ile kazanmasının ardından Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan bir kutlama mesajı yayımladı.

Bu seçimle yeni Türkiye’nin temellerinin atıldığını vurgulayan Çalışkan, mesajında şunları kaydetti. “ Türkiye’de ilk defa, millet kendi iradesi ile aracısız bir şekilde kendi Cumhurbaşkanı’nı seçmiştir. Bu seçim herhangi bir seçimin ötesinde, statükonun, vesayetin son bulduğu, adeta yeni bir doğuşun başlangıcıdır. Halkın iradesinin sandıkta tecelli etmesidir. Bu seçim sadece Türkiye’nin değil, Şam, Bağdat, Gazze, Arakan, Myanmar, Somali ve daha birçok İslam coğrafyasında zulüm gören, baskıya mağruz kalan, Müslüman kardeşlerimizin seçimidir.” Dedi.

Başbakan Erdoğan’ın ilk turda Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinin son derece önemli olduğunu söyleyen Başkan Çalışkan;

“Karaman yüzde 66 oyla Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Çankaya’ya taşıdı. Oy versin vermesin bütün Karamanlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bugünden sonra Türkiye daha güzel yarınlara kavuşacaktır. Büyük Usta, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ülkemize, milletimize, demokrasimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.