DR. RECEP ŞEKER CECELİ KONSERİNE KATILDI

Karaman’da KOP Gençlik Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli sahne alarak, hayranlarıyla buluştu. Konsere AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Şeker'de katıldı.

DR. RECEP ŞEKER CECELİ KONSERİNE KATILDI

DR. RECEP ŞEKER CECELİ KONSERİNE KATILDI
İlgili Galeriye Git
Piri Reis Kültür Merkezi önündeki alanda gerçekleşen konseri AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Şeker de izledi. Sahneye çıkan Mustafa Ceceli, ilk olarak festival için yurt dışından gelen öğrencileri ve hayranlarını selamladı. Sahnede 17 şarkı ile performans gösteren Ceceli, kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 15 bin hayranıyla da selfie çekti. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ceceli, şarkı performansının arasına bateri ve darbuka gösterisini de ekleyerek hayranlarını coşturdu. Sahnede kaldığı süre boyunca hayranlarına duygusal anlar yaşatan Ceceli, hayranlarını oyun havasıyla da eğlendirdi. Mustafa Ceceli, konseri sonunda yaptığı konuşmasında, Karaman’da bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.
AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Şeker, Karaman'da kültürel faaliyetlerin daha da artacağını dile getirdi. Şeker, Karaman'a unutulmaz bir gece yaşatan Mustafa Ceceli'ye de teşekkür etti.
Konser alanı civarında bulunan evlerin balkonları ve pencereleri de Ceceli hayranlarıyla doldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.