Dr. Recep Şeker;''Hayırlı İse, Nasipse Olur'

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Recep Şeker, STK ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor

Dr. Recep Şeker;''Hayırlı İse, Nasipse Olur'

banner390
AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Dr. Recep Şeker, STK ziyaretleri kapsamında, Anadolu Gençlik Derneği Karaman şubesini ziyaret etti.

Ak Parti Karaman Milletvekili aday adayı Şeker, Anadolu Gençlik Derneğinin, bir sivil toplum kuruluşu olarak üstlendiği önemli faaliyetleri olduğunu belirtti. Dernek yönetimi ve üyeleriyle sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Şeker “2015 genel seçimleri için aday adaylığımı açıkladığım günden itibaren halkımızın içerisinde bulundum. Allah nasip ederse, doğduğumuz, büyüdüğümüz ve ekmeğini yediğimiz bu topraklarda hizmet etmek istiyorum. Allah, bu görevi hakkımızda hayırlısı olacaksa bizlere nasip etsin. Bu süreçte herkesin destek ve dualarına talibim” diye konuştu.

Anadolu Gençlik Derneği Karaman şube başkanı Şahabettin Gezen ve yönetim kurulu üyeleri de, Dr. Recep Şeker’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Şeker’ e çıkmış olduğu bu süreçte başarı temennisinde bulundular.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muallim - 2 yıl önce
sevgili recep şeker'in bugüne kadar ortaya koyduğu şahsiyet ve hizmet heyecanına baktığım zaman vekillikte de bu ülke için ve özellikle bu ülkenin değerleri olan asımın neslinin oluşması için yapacağı pek çok hizmetlerin olacağına inancım tamdır. allah cc yolunu bahtını açık eylesin inşallah.