ERBAKAN HOCA UNUTULMADI!

Şuurlu Öğretmenler Derneği Karaman Şubesinin tertiplediği ''Kuran Ziyafeti ve Hatim Duası'' sanayi camiinde cuma namazı öncesinde yapıldı.

ERBAKAN HOCA UNUTULMADI!

Önce Ahlak Ve Maneviyat diyerek başlattığı Milli Görüş Hareketi ile Yaşanabilir Bir Türkiye-Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedefleri ile bütün insanlığın saadeti için son nefesine kadar çalışmış, Büyük ilim, fikir, siyaset, devlet ve dava adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vefatının 4. yıl dönümünde anıldı. Şuurlu Öğretmenler Derneği Karaman Şubesinin tertiplediği ''Kuran Ziyafeti ve Hatim Duası'' sanayi camiinde cuma namazı öncesinde yapıldı. Hafızlar Mehmet Şimşek, Hüseyin Selman Altın ve Mehmet Akif Balcı Kuran ziyafetinin ardından Mehmet Şimşek tarafından yapılan hatimler ve okunan Kuran-ı Kerim'lerin duası yapıldı. 
Cuma namazı sonrasında halka pilav dağıtılmasıyla program sona erdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bilgin - 2 yıl önce
merhum erbakan hoca ,bop gibi haçlı siyonist oyunların karşısında dağ gibi durduğu ve planları bozduğu için hançerlendi. şevket kazan'ın kitabı okunmalı.
Avatar
zeynep - 2 yıl önce
erbakan hoca, hep üretimden,emekten ve ahlaktan yanaydı.rantiyenin düşmanıydı.islam aleminin acısını yüreğinde hisseder çareler bulurdu.ruhu şad mekanı cennet olsun.