FATİH AKBABA'DAN AİLEDE SEVGİ VE HOŞGÖRÜ KONFERANSI

Ak Parti Karaman İl Kadın Kollarının düzenlediği Konferansa konuşmacı olarak katılan Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Fatih Akbaba, 'Aile İçinde Sevgi ve Hoşgörü' konusunu anlattı.

FATİH AKBABA'DAN AİLEDE SEVGİ VE HOŞGÖRÜ KONFERANSI

banner390
FATİH AKBABA'DAN AİLEDE SEVGİ VE HOŞGÖRÜ KONFERANSI
İlgili Galeriye Git
Ak Parti Karaman İl Kadın Kollarının düzenlediği Konferansa konuşmacı olarak katılan Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Fatih Akbaba, 'Aile İçinde Sevgi ve Hoşgörü' konusunu anlattı konferansta "Hoşgörü, insanların birbirlerinin düşüncelerine, inançlarına ve yaşam felsefelerine saygı duyması, anlayışlı olması demektir. Yaşadığım dünyada kişilerin uyum ve düzen çinde yaşayabilmeleri için hoşgörü şarttır. Hoşgörünün olmadığı bir yerde asayişten söz edilemez" dedi.
Etkinliğe milletvekilimiz Sn. Mevlüt Akgün, Milletvekili adayı Sn. Recep Şeker ve eşi Seher Şeker hanımefendi, Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, İl Başkan Yardımcısı Mesut Soyfidan, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Selek ve bir çok vatandaş katıldı.
Açılış konuşmasını Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy'un yaptığı konferansta milletvekili Sn. Mevlüt Akgün ve milletvekili adayı Sn. Recep Şeker de konferansın konusu olan Ailede Sevgi ve Hoşgörü hakkında konuşma yaptı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.