banner417
16 Mart 2015 Pazartesi 19:55
551 Okunma
FATİH TÜREDİ’DEN TİCARET SANAYİ ODASINA ZİYARET
banner416
Seçim çalışmalarını sürdüren Türedi, STK ziyaretleri kapsamında İlin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Karaman Ticaret ve Sanayi Odasında Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay’ı ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Türedi ziyaretinde, sivil tollum kuruluşlarının katılımcılık noktasında her alanda önemli bir üst olduğuna dikkat çekerek; “Sivil toplum kuruluşları bir ülkede demokrasiye yaptıkları katkının yanında sosyal alanda da önemli işlevler görmektedir. Bu manada, sivil toplum kuruluşları, aynı zamanda devlet faaliyetlerinin etkinliğine de katkı sağlamaktadırlar. Karaman Ticaret ve Sanayi Odamızda önem taşımaktadır. Bunun yanında Karamanımızda ekonomin gelişmesi adına yapılan faaliyetlerin yanında, Ticaret Odamızın sosyal ve kültürel alanda katkı sağlayıcı faaliyetleri bizleri mutlu etmektedir. Ticaret Odamızı ziyaret etmekten dolayı da ayrıca mutluluk duyuyorum.”dedi.
Ak Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Fatih Türedi’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı kendisinin de memnuniyet duyduğunu ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay; “Odamıza yaptığınız bu nezaketten dolayı teşekkür ederiz. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler de, ilimizin menfaati adına yer alacak her projeyi benimseriz. Sonuç itibarı ile Karaman hepimizin. Bizler Oda olarak, üyelerimizin mesleki alanda eğitim gibi faaliyetlerimizin yanında her alanda gelişimlerini yükseltecek hizmetlerde yer almaktayız. Bunun yanı sıra, Karaman olarak, ekonomin yanında yapısal, tarihsel ve kültürel zenginliğimizin de hak ettiği değerlere taşınmasında katkılar sağlama adına çalışmalarda yapıyoruz. Sizlere bu süreçte başarılı çalışmalar diler, hayırlısı ne ise o olsun deriz.”dedi. Son Güncelleme: 17.03.2015 13:32
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64