İmaret Sorunsuz Hale Gelecek

Ertuğrul Çalışkan Esnaf Ziyaretlerini Aralıksız Sürdürüyor

İmaret Sorunsuz Hale Gelecek

banner390
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri İmaret de bulunan esnafları ziyaret etti.
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan 30 Mart Yerel Seçimlerin yaklaşması ile birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışkan’ın bugünkü durağı da imaret mahallesinde bulunan esnaflardı. Ertuğrul Çalışkan esnaflarla sohbet etti ve düşünceleri dinledi. Başkan Adayına yoğun ilgi gösteren bölge esnafları Ertuğrul Çalışkan’dan yol ve kaldırımlarda düzenleme istedi. Çalışkan da ‘’ İmaret mahallesi için ve sizin buralar için kaldırım ve yol çalışmasını planladık. İlk olarak kaldırımları daha kullanışlı bir hale getirmenin yanı sıra yolları da yeniden yapacağız. Sizin dükkanlarınızın önü de bu sayede modern bir hale gelmiş olacak. Tabi bunları yaparken birlikte yapacağız. Oturup konuşacağız. Sizin düşünceleriniz bizim yol haritamızı çizecek. ‘’ dedi.

Ertuğrul Çalışkan esnaflara hayırlı işler dileyerek ziyaretini sonlandırdı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Baskanım acaba koy munubuslerinede bi cozum bulacakmi.
Avatar
halk - 3 yıl önce
Dergi cikaryorlar adi imaret basin sitesi adi imaret as evi yapiyorlar adi imaret.fakat belediye mahalleye karsi cok duyarsiz.yetkililer duyarli olmali