Karaman Saadet Partisi Adaylarını Açıkladı

Karaman Saadet Partisi Adaylarını Açıkladı

Karaman Saadet Partisi Adaylarını Açıkladı

banner390
Saadet Partisi İl Başkanı Hüseyin Uğuz, İl, ilçe ve belde belediye meclis ile il genel meclis adaylarını açıkladı.

Uğuz, yaptığı açıklamada, Hepinizi hürmetle muhabbetle selamlarım. Hepinizce malum olan bu gün 18 şubat 2014 Salı, 30 mart 2014 de ülkemizde yapılacak olan yerel seçimlerin ön hazırlığı olan belediye başkan adayları, belediye meclis üyelikleri, il genel meclis üyelikleri ve kontenjan adaylarının listelerinin seçim kurullarına verilişinin son günü idi.

Bu münasebetle bizde Saadet Parti‘si olarak Türkiye genelinde her seçim bölgesinde olduğu gibi Karaman genelinde ki tüm seçim bölgesinde halkımıza en güzel belediyecilik hizmetleri sunmak için en güzel adaylarımızı tespit edip seçim kurullarına arz ettik.

Sizlerde takdir edersiniz ki, Türkiye de belediyecilik hizmetlerinin lokomotifi Milli Görüşcü belediyeler olmuştur. Tabi bu da Milli olmaktan, milli düşünmekten geçer.  Milli Görüşçü belediyeler halka hizmet etmeyi Hakka hizmet etmektir. Anlayışından hareket ederek.  İsraf etmeden, çalmadan çaldırmadan, halkına zulmetmeden, şeffaf dürüst katılımcı bir yönetim anlayışı ortaya koyarak hizmet etmeyi şiar edinenlerdir. Milli Görüş belediyeleri kapılarında ‘ ‘ Rüşvet alanda verende mel-undur’’ hadisini düstur edinerek hizmet etmişlerdir.

Bunları kendilerine prensip edinip Karaman halkına hizmet etmeyi kendilerine bir şeref olarak kabul eden, Milli Görüşcü Saadet Parti sinin listesini  sizlere arz ediyorum. Seçimlerin şimdiden ülkemize, Karamanımıza ve tüm insanlık alemine hayırlar ve Saadetler getirmesi dileklerimle hepinize teşekürlerimi arz eder saygılar sunarım.

Karaman Belediye Başkan Adayı

Şaban    Şahin    İnşaaat Mühendisi    
    
Karaman     Belediye Meclisi Üyeliği Adayları    

Murat    Yüksek    Makina Mühendisi        
Orhan    Soydan    Sendikacı        
Mustafa    Çınar    Avukat        
 Ahmet Sami    Bilgin    Muhasebeci        
Mehmet    Gülcan    Eczacı        
Muhsin    Karharman    İnşaatçı        
Mehmet    Uysal    Emekli        
Nezamet    Bakır    Emekli        
Ramazan    Öztürk    İşletmeci        
Kenan    Erakdemir    Esnaf        
Hüseyin    Kocaer    Emlakçı        
Muhammet Hakan    Ceylan    Esnaf        
Ömer Faruk    Akkoca    İşletmeci        
Bayram    Mavi    Eğitimci        
Hıdır    Şahin    Tekniker        
Cemalettin    Gönen    Emekli        
Salih    Şentürk    Esnaf        
Hüseyin    Altınışık    Esnaf        
Ahmet    Güncan    Serbest        
İlyas    Aydoğdu    Esnaf        
Ruşen    Şahin    Esnaf        
İsa    Kemençe    Emekli        
Eyyüp    Duran    Emekli        
Hüseyin    Ak    Esnaf        
Mehmet    Çiftçi    İdareci        
Gani    Erkabaktepe    Elektrikçi        
Necip    Kaya    Esnaf        
İdris    Özcan    Emekli    
    
Kontenjan  Adayları        
    
İbrahim Arif    Aköz    Esnaf        
Eyüp    Akgül    İşçi        
İsa    Günbilek    İşçi        

Karaman İl Genel Meclisi Üyeliği Adayları

Hüseyin        Emekli        
Ali        İşletme        
Ramazan        Sanayici        
Ali        Çitçi        
Mehmet Hikmet        Emekli

Kenan        Esnaf        

Sudurağı Belediye    Başkan Adayı

Ünsel    Aslandere    Esnaf        

Sudurağı Belediye Meclis Üyeliği Adayları

Nureddin    Çoban    Çiftçi        
İbrahim    Çiftçi    Çiftçi        
Mustafa    Sayaslan    Emekli        
Adem    Şentürk    Emekli        
İzzet    Uysal    Serbest        
Zari    Kaya    Serbest        

Sudurağı Kontenjan  Adayı    
        
Muammer    Gün    Çiftçi        

Akçaşehir Belediye Başkan Adayı

Mehmet    Serin    Serbest        

Akçaşehir Belediye Meclis Üyeliği Adayları

Metin    Yavuz    Serbest        
Sezgin    Kökten    Serbest        
Ahmet    Çabukel    Serbest        
Hacı    Atçeken    Serbest        
Rifat    Karademir    Serbest        
Abit    Ünal    Serbest        
                
Kazım Karabekir İlçesi      Belediye Başkan Adayı

Mehmetali    Bayrak    Emekli / Eğitimci    
    
Kazım Karabekir Belediye Meclisi Üyeliği Adayları

Nesib    Demir    Serbest        
Mustafa    Koyun    Esnaf        
Oğuzhan    Eyvaz    Esnaf        

Kazımkarabekir İl Genel Meclisi Üyeliği Adayları

Mustafa    Yılmaz    Serbest        

Ayrancı    Belediye Başkan Adayı
Turgut      Altın    Serbest        

Ayrancı Belediye Meclisi Üyeliği Adayları

Mustafa    Kocaer    Emekli        
Mehmet    Gündoğdu    Serbest        
Ahmet    Özyiğit    Serbest        
Yusuf    Altın    Operatör        

Ayrancı İlçesi İl Genel Meclisi Üyeliği Adayları

Şuayip    Sarı    Tekniker        
                
Ermenek İlçesi Belediye Başkan Adayı

Ermenek Belediye Başkan Adayı
        
Adnan    Usta    Bilgisayar Operetörü    
    
Ermenek Belediye Meclisi Üyeliği Adayları

Mustafa    Değerli    Serbest        
Neriman    Aşçıbaşı    Aşçı        
Abidin    İltar    Esnaf        
Ali    Bayındır    İşçi    
    
Ermenek Kontenjan        
    
Ahmet    Yumak    Esnaf        

Ermenek İl Genel Meclisi Üyeliği Adayları

Mustafa    Aydemir    Esnaf        
Mehmet    Akbaş    Esnaf        

Güneyyurt Belediye Başkan Adayı
            
Erdal Tahsin    Güler    Emekli        

Güneyyurt Belediye Meclis Üyeliği Adayları

Kerim    Kaya            
Durmuş    Çevik            
Ahmet    Solak            
Adem     Esen            
Şükrü    Ulupınar            
Mevlüt    Akça            
Mustafa    Güler            
Mehmet    Güler            
Güneyyurt Kontenjan            
İbrahim    Çevik    Esnaf    
    
Güneyyurt Belediye Meclis Yedek Üyeliği Adayları

Ali    Selvi    İşçi        
Doğan    Saparca    Şoför        
Alper    Altuntaş    İşçi        
Ahmet    Eski    İşçi        
Durmuş    Güneş    İşçi        
Ali    Bahçeci    Emekli        
Abdurrahman    Akyün    İşçi        

Kazancı Belediye Başkan Adayı
               
İbrahim    Aktürk    Minübüscü        

Kazancı Belediye Meclis Üyeliği Adayları
    
Mehmet    Aşçıbaşı    İşci        

Başyayla İlçesi Belediye Başkan Adayı

Başyayla Belediye Başkan Adayı
        
Takva    Arıcı    Serbest        

Başyayla Belediye Meclisi Üyeliği Adayları

Ömer    Karaca    İşçi        

Mustafa    Duran    İşçi    
    
Başyayla İl Genel Meclisi Üyeliği Adayları

Ali    Dikici    İşçi         

Sarıveliler Belediye Başkan Adayı

Hayrettin    Çakır    Emekli        

Sarıveliler Belediye Meclisi Üyeliği Adayları

Mustafa    Şentürk    Emekli        

Sarıveliler İl Genel Meclisi Üyeliği Adayları

Osman    Tok    Elektirikçi        

Göktepe Belediye Başkan Adayı

Ali    Toslak    Emekli    
    
Göktepe Belediye Meclis Üyeliği Adayları

Bayram    Zorlu    Esnaf        


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.