Karaman Saadetten Aday Tanıtımı

Saadet Partisi Karaman Adaylarını törenle tanıttı

Karaman Saadetten Aday Tanıtımı

banner390
 Yunus Emre Konferans Salonunda yapılan aday tanıtım programı ve “Türkiye Nereye Gidiyor” konulu konferansa Adana eski milletvekili ve GİK üyesi Yakup Budak, Saadet Partisi İl Başkan Vekili Hüseyin Uğuz, AGD Şube Başkanı Şahabettin Gezen, partililer ve davetliler katıldı.

Aday tanıtımı öncesi selamla konuşması yapan İl Başkan Vekili Hüseyin Uğuz yaptığı konuşmada 1984'ten sonra refah partisi anlayışın geldiğini belediyecilik anlayışını milli görüşün getirdiğini ve kazandırdığını, yollarıyla asvaltıyla her şeyiyle sosyal belediyeceliğin kendi başkanlarının getirdiğini ifade ederken, yeniden bu ruhu kazandırmak için gece gündüz çalışmaya varız ve var olacağız dedi. 

Konuşma sonrası adayların öz geçmişinin okunmasıyla birlikye, öncelikle Sudurağı Beledeye Meclis Üyesi adayı Ünsal Aslandereyi, ardından Kazımkarabekir İlçesi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Bayrak'ı, İl Genel Meclisi Üyeliği Adayı Ali Çifçi''yi ve Karaman Beledeye Başkan Adayı Şaban Şahin'i kürsüye davet etti. 

Şaban Şahin katılımcılara kısa konuşma yaparak Milli Görüş beledeyicelik anlayışını Karaman'a getireceklerini ifade etti.


GİK üyesi Yakup Budak adaylara tek tek parti rozetinin takmasının ardından,  “Türkiye Nereye Gidiyor” konulu konferansına geçildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
harka deniz - 3 yıl önce
Turkiye ucuruma vidiyor bayanlara is yok bu devirde yasim 46 ve ben anneyim yas siniri yoktu öyle deniykrdu ama caldigimiz her kapi yuzumuze kapanıyor sonrada oy isteniyor allah icin kimseye oy vermeyecegim benim jse ihtiyacim var sadakaya degil
Avatar
HACI - 3 yıl önce
son 10 yildir herseye talip olan sn şaban bey anla artik bu işi sen yapamayacaksin birak ta yapacak olanlar gelsin oy vermek istiyoruz ama terettüt etmiyor değiliz.
Avatar
Rıza - 3 yıl önce
hakkın olan için, yaşanabilir bir karaman için, oylar saadet partisine, şaban şahinle karamanın saadetine