Karaman'da MHP'de Şok İstifalar

Karamanda 3 Belediye Başkanı MHP'den İstifa Etti

Karaman'da MHP'de Şok İstifalar

banner390
Karaman'da 1 ilçe ve 2 belde belediye başkanı MHP'den istifa etti.

Karaman merkeze bağlı Akçaşehir Belde Belediye Başkanı Şaban Atçeken, Kazımkarabekir İlçe Belediye Başkanı Muhammer Sarı ve Ermenek İlçesi'ne bağlı Güneyyurt Belde Belediye Başkanı Celil Yağız, bugün öğretmen evinde ortak bir basın toplantısı düzenledi. MHP'li 3 belediye başkanı adına konuşan Kazımkarabekir Belediye Başkanı Muammer Sarı, gördükleri lüzum üzerine partilerinden istifa ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:
'Bundan sonraki süreç nasıl işler, zaman ne gösterir bilemeyiz. Rabbim hayırlısını eylesin. Seçildiğimiz günden bu yana ilçelerimizde, beldelerimizde halkın teveccühüne mazhar olmuş bizler, layıkıyla görevimizi yerine getirdik. Hiç bir kimseden rahatsızlığımız yok. Seçildiğimiz günden bugüne MHP'nin başkanları olarak milletvekillerimizden hep ilgi, alaka gördük. Ankara'ya gittiğimiz zaman işlerimizin kolaylaşması yönünde hep onlardan yardım gördük. Onlara da teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda yine vekillerimizin yanımızda olacağına inanıyorum.'dedi.

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Sarı'nın 2, Akçaşehir Belediye Başkanı Atçeken ve Güneyyurt Belediye Başkanı Yağız'ın 1'er dönem belediye başkanlığı yaptığı belirtildi.

Gazetecilerin '3 başkanın da AK Partiye geçeceği yönünde iddialar var' şeklinde sorusu üzerine Sarı, "Öyle bir gelişme olursa, onu da sizlerle paylaşırız" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mutlu033 - 4 yıl önce
istifa etmesi gereken il başkanı .başkanlığa geldiği şekilde ,aynı muamele ile gider bence.
Avatar
ülkücü hareket - 4 yıl önce
bu teşkilatın il ve ilçe başkanları kendilerine etiket sahibi olmak için bu koltukları işgal ediyorlar. bunlar istifa etmediği mütdetçe bu parti karamanda bir adım ileri gitmez ve istifalar tek tek gelir. azıcık partiyi düşünüyorlarsa hemen istifa etmeliler
Avatar
ADİL - 4 yıl önce
il ve ilçe başkanlari hemen istifa etmelidir.ayrica doğru tespit.karakuşu satan zamani gelince senide satar.ülkücülük bu mu sayin başkan
Avatar
ÜLKÜCÜLÜK - 4 yıl önce
allah aşkanı o insanları belediye başkanı adayı olarak senin il başkanlığı döneminde olmadı mı. bu belediyedeki meclis üyelerini sen yapmadın mı. bunlar ülkücü değildi de niye aday gösterdin. mustafa karaman kankandı ne oldu. başkan etrafında kimse kalmadı. ilçe başkanı oktay rahmetli karakuş'u satarak senin yanına gelmedi mi ülkücülük bumu. belediye meclis üyen aynı zamanda baro başkanıydı. niye karşı listesine ilçe başkanı oktay ve kadın kolları başkanı hatice deniz çıktı. bu kadar mı ülkücülük bunlara söz mü geçiremedin. geçiremediysen istida edecektin. il ve ilçe başkanları derhal istifa etmeli değilse herhün 5-10 istifa gelecek
Avatar
çürük elmalar. - 4 yıl önce
acaba neler vaat edildi akp den akp nin oyununa geldi zavallılar,karekter meselesi,seçilirken mhp li seçmenden aldıkları oyu nasıl helaleşecekler.zehir zıkkım olsun.