KARAMAN’I ÇOK İYİ TANIYORUZ

Gazetemize ziyarette bulunan MHP Karaman milletvekili aday adayı Doç. Dr. Mehmet Alagöz, “Karaman’ı çok iyi tanıyoruz” diyerek Karaman’ı zirveye çıkartacak projeler hazırladığını ifade etti.

KARAMAN’I ÇOK İYİ TANIYORUZ

 7 Haziran Genel Seçimlerinde Karaman’dan milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversite İktisadi İdari Bilimler Fakültesi eski Öğretim Görevlisi  Doç.Dr.Mehmet Alagöz, gazetemize ziyarette bulundu.

 Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) aday adayı olduğunu dile getiren Doç. Dr. Alagöz Karaman’ı çok iyi bildiğini ifade etti. Doç. Dr. Alagöz; sosyal, kültürel, ekonomik ve her alanda Karaman’ın geleceğini en iyi şekilde zirveye çıkartacak projeler geliştirdiğini açıkladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çiftçi - 2 yıl önce
bilim adamı ve şahsiyetli duruşuyla karamana yakışan hizmetler yapacağına inanıyoruz.karaman sanayisi , tarım ve hayvancılığına yeni ufuklar açabilir.üreten kesimin çok sıkıntıları var.
Avatar
asgari ücretli - 2 yıl önce
mehmet hoca asgari ücretlilere bir çare,projen var mı ? karı koca çalışıp zar zor geçiniyoruz. faturalar belimizi iyicene büktü.
Avatar
asgari ücretli - 2 yıl önce
mehmet hoca asgari ücretlilere bir çare,projen var mı ? karı koca çalışıp zar zor geçiniyoruz. faturalar belimizi iyicene büktü.bize de sahip çık.
Avatar
taleben - 2 yıl önce
400 bini aşan işsiz idari bilimler mezununun da umudu olmanızı bekliyoruz. işsiz talebelerin sana umut bağladı hocam. halimizi en iyi sen bilirsin.harçlıksız aç aç gezdiğimizi ....