Keramettin Özden;''Karaman sevdalısı olduğum için adayım''

Karaman Belediyesi Başkan Aday Adayı Keramettin Özden'den Karamangundem.com'u ziyaret


banner390
Keramettin Özden Karamangundem.com u ziyaret etti
İlgili Galeriye Git

Başkan adayı Özden sitemize ziyarette neden aday olduğunu açıklarken iyi bir Karaman sevdalısı olduğunu söyledi.

 Özden açıklamasında;''Her sokağını bildiğim, her metre karesinde yürüdüğüm, Karaman’ı çok sevdiğim ve ömrümün sonuna kadar burada yaşamak istediğim için adayım. Daha iyi hizmet edip, daha yararlı olacağıma inandığım için adayım. Allah nasip eder Başkan olursam Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgili, tecrübeli, dürüst, başarılı ve çalışkan bir ekip oluşturacağız. Bilgi ve tecrübelerimizle, hizmet aşkımız ve çalışma ahlakımızla bunu başaracağız. Yaşadığımız bu güzel kenti, ekip ruhuyla, mahalle meclisleriyle ve hep birlikte yöneteceğiz. Yetkin ve donanımlı ekiplerimizle Karamanımıza yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek, hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Birlikte yaşadığımız Karamanımız tüm güzelliklere layıktır. Aldığımız aile ve teşkilat  terbiyesiyle, hiçbir şaibe ve kirliliğe bulaşmadan, alnımız ak olarak bugünlere geldim. Bugüne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Hesap soran değil, hesap veren adil ve şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. İlimizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için, örnek alan değil, örnek alınan bir Karaman için, gelecek seçimler için değil; gelecek nesiller için çalışacağız.

Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakarlıktır. Karaman’a Belediye başkan ve meclis üyesi aday adaylarının fazlalığı büyük bir zenginliktir, birlikten kuvvet doğar.  Bütün aday adayı arkadaşlarımızın Türkiye ve Karaman sevdasından, Karaman’a hizmet sorumluluğunuzdan dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Her şey Karamanımız için,''dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fikret Yıldızbas - 3 yıl önce
Degerli oldugunuzu genç oldugunuzu ve birikimlerinizi seve seve karaman icin sarf edeceginizi dusunuyorum.yalniz ufak tefek laflarin dolandigini ve sizi bu ihtiyar baskanin daha sonra kendisi adına adayliktan cekilmek uzere onun tarafindan aday oldugunuz soylentilerinin asilsiz oldugunu aciklamani isterim sahsen.degilse olan size ve geleceginize surulen buyuk bir kara olacaktir.bense sizin bu baskandan cok daha degerli ve karekterli oldugunuzu düşünüyorum