Mehmet Öztiryaki Daire Başkanı Olarak Atandı

Karaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Mehmet Öztiryaki Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı.

Mehmet Öztiryaki Daire Başkanı Olarak Atandı

banner390
İl Müdür Vekili Mehmet Öztiryaki ataması nedeniyle yayınladığı veda mesajında: “21 Mart 2012 tarihinden itibaren 3 yıldır yürüttüğüm İl Müdürlüğü görevinden Bakanlığımız Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmam nedeni ile ayrılıyorum. Bu süre zarfında Karaman tarım ve hayvancılığını geliştirmek için desteklerini esirgemeyen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız  Lütfi Elvan’a, Valimiz Murat Koca’ya, Milletvekili Mevlüt Akgün’e, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a, İlimizde görev yapan tüm resmi kurum müdür ve amirlerine, muhtarlara, sivil toplum örgütlerinin çok değerli başkanlarına, basına, hizmet etmekten onur duyduğum değerli çiftçilerimize, birlikte hizmet ettiğim mesai arkadaşlarıma, şube müdürlerime ve tüm Karaman halkına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Hakkınızı helal ediniz.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fatih - 2 yıl önce
karaman'a 3 yıl hizmet etmiş, hangi hizmet? personelle uğraşmaktan, birçoğunun yok yere günahını almaktan başka ne yaptı? karaman'a gerçekten hizmet eden insan karamandan kaçar gibi gider mi? adeta kaçtı. utanmadan bir de helallik istiyor. ben hakkımı helal etmiyorum, etmiyorum, etmiyorum.
Avatar
mehmet - 2 yıl önce
geçen hafta demiştim yorumda yakında başbakan yardımcısı olursundiye