banner417
banner444
11 Şubat 2015 Çarşamba 14:28
1047 Okunma
MHP MYK ÜYESİ ZİYARET ETTİ
banner416
 Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Hikmet Bekil'in Niğde'deki makamında erçekleşen ziyarette konuşan il başkanı Yılmaz, ''Gerçekleştirdiğimiz kongrelerin şölen havasında geçmesi ve yoğunluğu açısından misafirlerimizi önemsiyoruz. bu nedenle kongrelerimize teşrif eden büyüklerimize iadei ziyarette bulunma kararı aldık.

 

Öncelikle tüm yönetici arkadaşlarımızın selamını iletiyorum. Ve yüreğiniz rahat olsun, sizlerin nezaretinde gerçekleşen kongre ile bize verilen görevin tüm sorumluluklarını yerine getirmeye gayret ederek yaklaşan seçimler için tüm çalışmalara hız verdiğimizi paylaşmak isterim.'' dedi.

 

Divan başkanlığını MYK üyesi Hikmet Bekil'in yaptığı kongre ile seçilen Merkez İlçe Başkanı Mahmut Ünüvar, yönetim kurulunda görev dağılımın yapldığı ve üye çalışmalarına yoğunluk verldiğini belirtti.

 

Yapılan ziyaretten memnun olduğu belirten Hikmet Bekil, '' Sizlerin verdiği bu bilgiler ve çalışmalarınıza dair gayretleriniz gerçekten takdire şayan. yurt genelinde kongrelerin bitmsiyle birlikte tüm yenilenmiş ve daha dinamik kadrolarla büyük kongremizi yapacağız. Oradan aldığımız ilham ve destekle yaklaşan seçimlere daha güçlü gireceğiz. Önümüzde çalışmak için yeterli zaman var, bu nedenle her geçen günün kıymetini bilerek ilerlemeliyiz.'' dedi.

 

Ziyarette ayrıca Niğde ve Karaman siyaseti hakkında görüşler paylaşıldı.

 

 

HABER MERKEZİ

Son Güncelleme: 11.02.2015 21:25
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426