Milletvekili Adayları Ayrancı Köylerini Ziyaret Etti

Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayları Ali Çiftçi ve Hüseyin Çoban Ayrancı Köylerini ziyaret ettiler.Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayları Ali Çiftçi ve Hüseyin Çoban görüşmeler esnasında birçok kişi, Ayrancı topraklarının büyük miktarda yabancılara satıldığını söyledi.

Milletvekili Adayları Ayrancı Köylerini Ziyaret Etti

banner390
Saadet Partisi Karaman Milletvekilleri Ali Çiftçi ve Hüseyin Çoban yaptıkları açıklamada;  “Eskiden yabancıların toprak sahip olabilme şartlarından bir tanesi, karşılıklı mütekabiliyet esasına bağlıydı. Yani, yabancılar bizim memleketimizde ne kadar toprağa sahipse, biz de onların ülkesinde o kadar toprağa sahip olurduk. Mevcut hükümet tarafından bu şart ortadan kaldırılmıştır.

Kaldırılmasıyla, toprak satışının önü açılmıştır. Maalesef savaşarak memleketimizi işgal edemeyeceklerini bildikleri için tek bir kurşun atmadan bu yolla işgal etme yoluna gidiyorlar. Vakti zamanında hükümetin meşhur yetkili kişisi toprak satışına ‘sırtlarına alıp götürecek değiller ya’ demiştir.

Sırtlarına alıp götürmek için toprak almıyorlar. Memleketimizi işgal etmek, yerleşmek ve memleket insanını esir alıp, daha fazla köleleştirmek için toprak satın alıyorlar.

Bu kötü gidişata dur diyebilecek olan Saadet Partisi’dir. Saadet Partisinin 81 vilayete kalkındıracak büyük, ileri, yüksek teknolojili, üretim seferberliğini sağlayacak kapasitede projeleri vardır.

Onun için Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi arasında kurulan Milli İttifakın adayları olarak sizlerin oylarına talibiz” dediler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.