Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi’dir!

Uğuz;''AKP; bahane ettiklerini ne kadar suçlarsa kendisi de o kadar suçludur,''

Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi’dir!

banner390
 Uğuz; “AKP; bahane ettiklerini ne kadar suçlarsa kendiside o kadar suçludur”
Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Uğuz; Şimdilerde ise Sayın Başbakan; “Milli ordumuza tuzak kuruldu, adamlar içerde boşuna yatıyor, aynı davaları tekrar görelim de adamları çıkartalım” diyor. Bu davanın avukatlığını yapıyor. Geçmişte “savcısıyım” diyordu.
Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Hüseyin Uğuz yaptığı yazılı açıklamada; “Hepimizin malumudur.  Geçmişte dış güçlerin aleyhine ve memleket lehine gelişmeler olduğu zaman; dış güçler devreye girer, Ordu içerisinde cuntacı yapılanma oluşturarak değişik versiyonda darbeler yaptırırlardı.
 AK Partili arkadaşlar; “Bakın, derin devleti çözüyoruz.  Erbakan Hoca’nın intikamını alıyoruz. Hiç bu zamana kadar Askerlerin içeri alındığını, Paşaların hesap verdiklerini gördünüz mü? Diyerekten, büyük edayla anlatırlardı.
Saadet Partililer olarak biz de; “ İnsanlar; Eski ihtillaller dönemini dış güçlerin bir oyunu olduğunu çözdüler. Bununla aldanmayacağı içinde yeni versiyon geliştirerek insanların hoşuna gideceği şekilde yaptılar. Askeri ihtilaller nasıl ki dış destekli ise …. ‘Askeri ihtilaller dönemi, artık sona ermiştir’ ifadesi de dış desteklidir. Milli ordumuza karşı operasyon yapılmıştır”  diyorduk.
Akabinde;  “Dış güçler, daha iyi verim aldığı mevcut yapıyı halkın gözünde parlatmak ve prim kazandırmak için taktik değişikliğine gitmiştir” ifadesini kullanırdık.
Şimdilerde ise Sayın Başbakan; “Milli ordumuza tuzak kuruldu, adamlar içerde boşuna yatıyor, aynı davaları tekrar görelim de adamları çıkartalım” diyor. Bu davanın avukatlığını yapıyor. Geçmişte “savcısıyım” diyordu.
Milli Ordumuza; AKP’nin kendi ifadesine göre “kumpas” kuruldu. Darbe niyetiyle içerde yatmaktadırlar. 28 Şubat’ta fiili darbe yapan Paşaların hepsi tahliye edildi. Yani, niyet edenler içerde, fiili yapanlar dışarda.

AK Partili arkadaşlara soruyoruz… Hani siz Erbakan Hoca’nın intikamını alıyordunuz?  Hani siz derin devleti çözüyordunuz?  Derin Devlet; Sayın Başbakanın ifade ettiği “Paralel Devlet” le şekil değiştirerek mi çözülür?
Birileri bahane ediliyor. Bahane edilenlerle bir zamanlar beraber hareket ediyorlardı. AKP; bahane ettiklerini ne kadar suçlarsa kendiside o kadar suçludur. Çünkü “beraber yürüdüler bu yollarda, beraber ıslandılar yağan yağmurda…”
 Kısaca dememiz o dur ki; Rüşvet,  yolsuzlukları örtbas etme ve kötü gidişattan dolayı Milli Görüşçüymüş gibi konuşmalar kifayet etmez. Çözüm; Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi’dir” ifadesinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.