MİLLİ İTTİFAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITIYOR

Milli İttifak sloganıyla seçimler birlikte girme kararı alan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin Karaman milletvekili adayları görücüye çıkıyor.

MİLLİ İTTİFAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITIYOR

Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin ve Büyük Birlik Partisi Karaman İl Başkanı Abdi Emin Aydoğdu Karaman Yunus Emre Konferans Salonunda 18 Nisan 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00 de gerçekleşecek programa bütün Karamanlıları davet etti.
Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin Yeniden Büyük Türkiye yolunda Milli İttifaka halkın büyük bir teveccüh gösterdiğini belirterek Karaman’da da büyük bir azim ve heyecanla çalıştıklarını söyleyerek açıklamasına şöyle devam etti. “Milli İttifak milletimize yeni bir umut olmuştur. Bu umutla birlikte biz de halkımızın bu heyecanına karşılık çalışmalarımıza büyük bir şevkle devam ediyoruz. İşte bu çalışmalarımızdan biri de milletvekili adaylarımızın tanıtım toplantısı olacak. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcımız Tacettin Çetinkaya’nın katılacağı bu programımıza bütün Karamanlı hemşehrilerimizi davet ediyoruz.” 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.