Park Sorunu Tarih Olacak

Ertuğrul Çalışkan Esnaf Ziyaretlerini Aralıksız Sürdürüyor

Park Sorunu Tarih Olacak

banner390
 AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti SKM Başkanı Nazmi Ünlü ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri Molla Fenari Caddesi, Ahi Osman Mahallesi ve Alpaslan Türkeş Parkı civarındaki esnafları ziyaret etti.
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ertuğrul Çalışkan bugün Molla Fenari Caddesi, Ahi Osman Mahallesi ve Alpaslan Türkeş Parkı civarında bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla bol bol sohbet eden Çalışkan, esnafların sıkıntılarını tek tek dinledi. Ertuğrul Çalışkan’a esnaflar park sorununu ilettiler. Bunun yanı sıra belediyenin öğrencilerin yanında olması burs gibi imkanlar sağlanması engelli ve yaşlılara da değer vermesini istediler. Çalışkan’da ‘’ 30 Martta göreve Allah nasip ederde gelirsek ilk işim yaşlı, öğrenci ve engelli kardeşlerimin sorunları ile ilgilenmek olacak. Onlar için kent konseyleri düşünce merkezleri kuracağım. Onlar ki bu şehrin gözdeleri ne istiyorlarsa olacak. Öğrencilere burs imkanları yaşlı ve engelli kardeşlerimize onlara özel yerler inşa edeceğiz. Park sorununa gelince bu sorunlar tabi ki de var. Araçlar dükkanlarınızın önünü kapatıyor. Ancak bazı yerlerde bunların kaldırılması gerekli. Benim projemde araç park alanları inşa ederek şehirde ki park yoğunluğunu azaltmak var. ‘’ dedi.

Bunun yanı sıra Ertuğrul Çalışkan’a halkın içinden biri olun tek isteğimiz ihtiyacımız budur dendi. Gençler ise sosyal aktivitenin olmayışından yakındı. Ertuğrul Çalışkan’da ‘’ bu şehir bizim şehrimiz. Bu insanlar bizim insanlarımız. Ben her zaman içinizden biriydim olmaya da devam edeceğim. Lakin benimkisi makam mevki sevdası değil memleket sevdası hizmet sevdasıdır. Sizinle oturup konuşacağız elimizden gelenleri beraber yapacağız. Size söz veriyorum bir değil bin kez yanınızda olacağım. Gençlere gelince de sizin için yapılacak olanları sıralamayacağım. Ancak iyi ki Karamanlıyım dedirteceğim size. ‘’ dedi. 

Ertuğrul Çalışkan esnaflara hayırlı işler dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ender2070 - 3 yıl önce
Insana bundan önceki görevini sorarlar temizlik işleri müdürü müydünüz Ertuğrul bey
Avatar
Cinar - 3 yıl önce
Karaman esnafi once kaldirimlari bosaltsin insanlar rahat rahat yurusun kaldirimlar mal dolu simdide dukanlarin onu bosalsin oralara da mal koysumlar vay be
Avatar
doğa - 3 yıl önce
sn çalışkan karaman basınında hergün değişik bir vaatte bulunuyor. madem karamanın bu kadar çok sorunu ve yapılacak işi vardı, ki var, yıllardır oturduğu başkan yardımcılığı koltuğunda nasıl vakit geçirdi acaba ? kimse halkı saf yerine koymasın !
Avatar
kaldırımlar - 3 yıl önce
ben şahsen kaldırımları işgal edenlerden asla alışveriş yapmıyorum kimsede yapmasın bakin kaldırımlar nasıl boşalacak. kaldırımları işgal etmek kul hakkıdır bunlardan alışveriş yaparak günaha ortak olmayin..
Avatar
karamanliyiz - 3 yıl önce
15 yildir karamanin bosuna zamanini caldiniz. bundan sonra da bos vaatlerle halki kandirmayin. ibrahim gulcanin dagittigi arsalar kime ne zaman peskes cekilecek merak ediyorum. gram hakkim varsa haram zikkim olsun.
Avatar
abdullah - 3 yıl önce
karaman ne kadar ters
kaldırımlar yol ortasına kadar dolu insanlar mecburen yol ortasından yürüyecek ama orada da sohbete dalan üç beş arkadaş yoksa. bütün sokaklar caddeler araçla dolu ama kapalı otoparklar boş.4 şeritli yolun iki şeridine park farz 3.şeridede ben durdum işim var hadi aksın trafik tek şeritten