Saadet Partisi Hanım Kolları Çalışıyor

Bu Seçimde AK Partiyi Kimse Savunamıyor

Saadet Partisi Hanım Kolları Çalışıyor

banner390
 Yaklaşan yerel seçimler öncesi Saadet Partisi Hanım Kolları çalışmalarına hız verdi. Mahallelerde evlerde Kadın seçmenlere broşür dağıtan SP Hanım kolları teşkilatı, “30 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi birçok yerlerde Belediye Başkanlıklarını kazanacak. Allahın izniyle Karaman’da Başkan Adayımız Şaban Şahin’in kazanmasında en etkin güç, Hanım Kolları olarak çalışmalarımıza sürdürmekteyiz. Karaman’da Saadet Kazanacak; Saadet Kazanınca Türkiye Kazanacak” dediler.
Seçim çalışmalarında gösterilen teveccühten memnun ve görüşmelerden morali yerinde ayrıldıklarını ifade eden SP Hanım Kolları “Önceki seçim çalışmalarımızda Televizyon’un büyüsü olsa gerek, diyalog kurduğumuz kişilere meseleleri anlatmamız zor oluyordu. Yerine göre olumsuz tepkiler alıyorduk. Üzülerek ifade etmek gerekirse bu seçim döneminde gittiğimiz evlerde ve yerlerde insanların sıkıntıda olduklarını gözlemlemekteyiz. Birçokları işsizlikten, eşlerinin ve çocuklarının işsiz olduklarından ya da daha çok kredi borçlarını ödeyememekten şikayet etmektedirler. Bu yüzden bize karşı AKP’yi savunmuyorlar. Savunmadıkları gibi eleştirmektedirler. Merhum Erbakan Hocamızın Efsane Başbakanlık döneminde getirdiği bereketi refahı hatırlatarak birçoğu moral buluyorlar. Bu yerel seçimler fırsattır. AKP hükümetine karşı uyarı olmalıdır, Saadet Partisinin iktidarıyla morallerinin düzeleceğini söylüyoruz” dediler.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
k.celal - 3 yıl önce
unutmayınki tayyip olmasaydı şimdi destekleyenler hocayı hapisanede ölecekti nankörler ayıp ayıp
Avatar
E.Adn - 3 yıl önce @k.celal
k.celal nankör de sensiz kör de sağır da dilsiz de siz hakikati görmüyorsunuz, duymuyorsunuz, söylemiyorsunuz.
erbakan hoca olmasaydı tayyip fakrikada işçi olarak çalışırdı o adam etti ya siz de adamsınız ya erbakan hocaya ve onun davasındakilere akıl veriyorsunuz.
ayrıca ben bir akp'liydim kandım kandırıldım artık yemez ben ve benim gibi bir çok arkadaşım bu şeçimlerde saadet partisine oy atacağız.
Avatar
ismail - 3 yıl önce @k.celal
zinayı serbest bırakan,domuz yetiştirene teşfik krediler veren,ırakta ölen 2 milyon din kardeşimeze karşılık amerikayla ortak hareket ediyoruz diyen,cinsiyet değiştirmek isteyenleri tüm masraflarını karşılayan akp ye nasıl oy vericem. rabbi̇mi̇z bunun hesabını sorarsa nasıl cevap vericez. emekliye %2 işçiye %3 bir kilo fesulyenin 10 lira asgari ücretin 846 lira olduğu bir ülkede yaşıyoruz. bu mazlum milletin paralarının nasıl hortumlandığınıda gördük zaten.
Avatar
Ibrahim - 3 yıl önce
akp`ye destek küfre riza getirmektir, cunkü küfre riza küfürdür!