Saadet Partisi Kongreye Gidiyor

Saadet Partisi 5. Olağan Merkez İlçe Kongresine gidiyor. Saadet Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Bayram Zorlu konuyla ilgili açıklama yaptı. Saadet Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Bayram Zorlu’nun açıklaması;

Saadet Partisi Kongreye Gidiyor

banner390
İnsanlar, statükoyu bildiği kadar… Artık konjonktürü de bilmesi ve öğrenmesi gerekiyor.
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ziyaettin Tokar’ın iştirak edeceği ve tek listeyle seçime gideceklerini ifade eden S.P. Karaman Merkez İlçe Başkanı Bayram Zorlu; “28-09-2014 Pazar, Yunus Emre Konferans Salonu, Saat:11:00 de gerçekleştireceğimiz 5. Olağan Merkez İlçe Kongremize davetlisiniz” dedi.
Zorlu yaptığı açıklamada; “Herkesin bildiği ve yaşadığımız darbe dönemleri oldu. Darbe dönemlerinden bir müddet sonra darbelerin ürünü ve uzantısı olan bu zamandaki gibi konjonktür partileri devreye girdi. İnsanlarımızın acı tecrübeyle yaşadığı statüko’yu bildiği ve öğrendiği kadar, artık konjonktürü de bilme-öğrenme zamanı gelmiştir. 
AB’nin ev ödevi verdiği, sakın ihmâl etmeyin yoksa AB’ye giremezsiniz dediği eşcinseller gibi  özgürlükler safsatasını ve televizyonlardaki ahlâki yozlaştırmaları bir kenara bırakırsak.
Konjonktürün tipik numarası; insanlar bir süre statüko tarafından sıkıntı çektirildikten sonra; dindarların kişisel hakları, hemen değil parça-parça, minnet duyurtularak konjonktüre prim kazandırılıyor. Diğer taraftan kışkırtılan statüko; verilen, verilmesinden son derece memnun olduğumuz hakları, dindarları korkutmak için yapılan manipülasyonlarla Saadet Partisine yönelim olmasın diye konjoktüre mecbur ettirilmek için kurgulanıyor… Böylece; konjonktür halktan kazandığı primlerle dışarıyla işbirliğinde kullanıyor. İşbirlikler aleyhimizedir. Bizi parçalanma sürecine ve ateş çemberinin içine çekmektedir.
Böyle halktan prim kazanılarak, dışarıyla işbirliğine son verilmelidir. Bunu yapabilecek yegane olan Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi’dir. Bu yüzden Saadet Partisi Mecliste olmalıdır. Aynı zamanda iktidarda olmalıdır. Genel seçimlere gitmeden önce kongremizi yapıyoruz. Allah yâr ve yardıcımız olsun” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.