Şaban Şahin Başkan Adayı Oldu

Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Açıklandı

Şaban Şahin Başkan Adayı Oldu

banner390
Saadet Partisi Karaman Teşkilatı yeni yerine taşındı.

Yeni hizmet binasının açılış töreni kapsamında Genel Başkan yardımcısı Lütfü Yalman ve GİK üyesi Yakup Budak bugün 14-saat 10:00’da ‘Kirişci Mahallesi Türk Dili Caddesi’ eski ‘ İşkur ‘ binasında açılış töreni gerçekleşti.

Açılıştan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Yalman, önümüzde bir yerel seçimler olduğunu, bu seçimler için aday belirleme çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Karaman'a Karaman Belediye Başkan adayını ilan etmek için geldiklerini ve bu güzel binanın açılışını da yaptıklarını ifade eden Yalman, şunları kaydetti:

"Konya'dan bir örnek verelim. Türkiyenin en ucuz ekmeği, en ucuz suyu, en ucuz ulaşımının olduğı şehir Konya idi. Konya'nın hiç borcu yoktu. Dikkat edin. Şimdi tam tersine döndü. Onun için işe belediyelerden başlıyoruz. Türkiye'de  dürüst belediyecilik denilince akla Saadet Partisi gelir. Siz Saadet Partili, Fazilet Partili belediyeler hakkında  hiç yolsuzluk, hırsızlık gibi konularda dava açıldığını duydunuzmu? Duymadınız elhamdüllah. Türkiye'de hırsızlıkla, arsızlıkla, yolsuzlukla suçlanmayan tek partiyiz biz. Karaman'da biz hiç belediye başkanlığı görevini almadık. Eski İl Başkanımız Şaban Şahin arkadaşımız Belediye Başkan adayımız. Ona sahip çıkın, destek verin."

Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin de bu göreve layık olmaya çalışacağını belirterek, "Şimdiye kadar olmadı fakat bu seçimlerde sizlerin desteği ile olacak. Karaman'ın Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışma vakti gelmiştir" dedi. 
Bu gün akşamında; Saat: 19:00’da Yunus Emre Konferans salonunda; Aday tanıtım programı ve “Türkiye Nereye Gidiyor” konulu konferansına davet edildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Emre Bitiş - 3 yıl önce
hayırlı olsun,ben saadetin bu seçimi kazanmasını istiyorum
Avatar
ali erim - 3 yıl önce
Abi her seçimde milletvekili,başkan adayı oluyorsun,her secimde kazandık kazanacağız diyorsun aldigin 2000 oy..
Avatar
karinca misali - 3 yıl önce
saban beye ve karamana hayirli olsun diyorum.insallah herkes elini vicdanina koyar sandikta.iki donemdir ak parti belediyesinin ne yaptigini gorduk!yani bir sey goremedik.3 kiside olsa 5 kisi de olsa safim belli.milli gorusun izindeyiz.dogrunun haklinin hakkin yanindayiz.icimiz rahat oyumuz sana.yolun acik olsun saban bey...
Avatar
a.y. - 3 yıl önce
karaman millî görüş belediyeciliği ile bir kez tanışmış olsa idi hizmet çıtası yükselir ve karaman daha güzel bir şehir olabilirdi.
Avatar
e.s - 3 yıl önce
artık dürüst bir belediyecilik için şaban şahin diyoruz. bu seçimlerde inşallah kazanacaksın abicim. karaman kazanacak.
Avatar
zero - 3 yıl önce
yeter artık ya değiştirin değiştirin şaban beyin karakteri ahlakı pahalı biçilemez ama artık değişim lazım diye düşünüyorum
Avatar
karamanlılar - 3 yıl önce
sayın şahin sende mileti 4 renkli resim asarak kandırma. hizmetini yalansız açıkla millet seni seçer..
Avatar
MHF - 3 yıl önce
Oy verecem diyen cok oy veren yok