SAİM SEZEN SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Canhasan ve Sudurağı'nda partililerle ve bölgedeki vatandaşlarla kahvelerde ve meydanlarda buluşarak bölgenin ve ülkenin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

SAİM SEZEN SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

      Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Av. Saim Sezen ; Son günlerde ülkemizde gelişen terör olaylarının sorumlusunun mevcut iktidarın ve mecliste yapılan terör oylamasında ona destek olan ve hayır oyu veren Mhp'nin bu konuda halka nasıl hesap vereceklerini ve hangi yüzle ülke ve Karaman insanından oy isteyeceklerini sordu.  

     Milletvekili Adayı Av. Saim Sezen'in yanı sıra İl Başkanı Av. İsmail Atakan Ünver ve Karaman önceki dönem belediye başkanlarından Yaşar Evcen de Türkiye'nin kurtuluşunun Cumhuriyet Halk Partisi İktidarından geçtiğini ve kimseye verecek emanet oylarının olmadığını belirterek , gün beraberlik günüdür "Önce Türkiye, Önce İnsan, Önce Birlik" sloganıyla konuşmalarını bitirdiler. 

     CHP İl Örgütü ve Milletvekili Adayı Av. Saim Sezen yapmış oldukları ziyaretten ve görmüş oldukları yoğun ilgiden memnun olarakCanhasan ve Sudurağın'dan ayrılırken seçimden seçime değil her zaman bölge insanıyla beraber olacaklarının mesajını verdiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.