banner417
banner444
10 Ekim 2015 Cumartesi 10:36
540 Okunma
SARIVELİLER MHP'Lİ ADAYLARI KUCAKLADI
banner416
 MHP heyetinin bugünkü programında Sarıveliler ilçesini vardı.  İlk olarak MHP Sarıveliler ilçe teşkilatını ziyaret eden milletvekili adayları İlçe Başkanı Kasım Tunç'tan İlçe hakkında bilgi aldı.

İlçe teşkilatı ziyaretinin ardından Resmi kurumları ve esnafları ziyaret eden heyet, ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı.

Sarıveliler ilçesinin köylerinde de coşku ile karşılanan Doç. Dr. Ali Güler ve Mehmet Ural köylüler ile uzun uzun sohbet ederek onların sıkıntılarını dinledi.

Akşam yemeğinin ardından Sarıveliler ilçesinde partililer ile istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda ülke gündemi hakkında önemli konulara değinildi.

İstişare toplantısının ardından Ali Güler; “Sizlerin sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bizlerde Karamanlıyız. Biz 1 Kasım seçimleri için bismillah dedik. İlk önce Cenabı Allah'ın izni ve sizlerin desteği ile sizlere hizmet edebilmek için bu yola çıkmış bulunuyoruz.” dedi.

Doç. Dr. Ali Güler' in ardından söz alan Mehmet Ural; “ Ben 7 Haziran seçimlerinde MHP'den 1. sıra milletvekili adayı idim. Benim partime teşkilatıma bağlılığım kesinlikle hiç bir şekilde sorgulanamaz. Gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalara devam ediyoruz. Biz Karaman'ın evlatları olarak seçmenimize sadece şunu söylemek istiyoruz “Geleceğinize Sahip Çıkın” biz bugün burada nasıl memleketimize halkımıza nasıl sahip çıkıyorsak yarında böyle olacaktır. Ben Karaman'a güveniyorum” dedi.

Son Güncelleme: 10.10.2015 10:37
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426