Selçuk Acarözmen: MHP 'den Adaylığını Açıkladı

MHP Karaman Teşkilatının kongre süreci devam ederken il başkanlığı için ilk adaylığını açıklayan Avukat Selçuk Acarözmen oldu.

Selçuk Acarözmen: MHP 'den Adaylığını Açıkladı

banner390
Karaman MHP İl Başkanlığı için kamuoyunda yoğun bir şekilde adı geçen Avukat Selçuk Acarözmen adaylığını açıklayarak açıklamalarda bulundu. 
"Seçimlerde asker delege yazılması, siyasette ayak oyunları dönmesi benim gibi birçok kişiyi rahatsız ediyor." diyen Acarözmen "Umarım ki bunlar sadece dedikodu olarak kalır."dedi. Avukat Selçuk Acarözmen açıklamasında:

"Basında yayınlanan bir haberin altında yapılan yorumlardan dolayı ismimin MHP İl başkan adayı olarak kamuoyunda yayılması üzerine birçok telefon ve yüzyüze görüşmelerim oldu. Muhakkak ki gönül verdiğim bir davanın siyasi kolunda il başkanlığı makamı benim için gurur vericidir. Lakin bize öğretilen düstur görev istenmez, görev tevdii edilir. Yani teşkilatın, bize ne zaman, nerede ve hangi makamda ihtiyacı varsa bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmekten imtina etmeyeceğimizi kendim ve arkadaşlarım adına, sizin aracılığınızla kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Önemli olan davamızın en yüksek oy alabilecek şekilde teşkilatlanması, dava arkadaşlarımızın her zaman yanında olunması ve Ülkücü Harekete yakışan şekilde çalışmalar yapılmasıdır. Dert varsa derman aramak gerekir. Ülkemizin bu dertli günlerinde derman olarak düşündüğümüz partimizin en iyi şekilde temsil edilmesi ve siyasi olarak başarılı olabilmesi için şahsen gücümün yettiği yere kadar çalışmaya her zaman varız.

HER DAİM HAZIRIZ

Tabii ki siyaset her gün uğraştığımız bir alan değil ama seçimlerde asker delege yazılması, siyasette ayak oyunları dönmesi gibi duyumlar beni ve benim gibi birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Umarım ki bunlar sadece dedikodu olarak kalır.

Son olarak ilk başta belirttiğim gibi, gönül verdiğim bir kuruluş için her türlü göreve hazır ve talibim. Tabii ki konjektörel olarak her şey uygun olursa. Bunu da biraz açacak olursam. Partimize hizmet etme noktasında bana ihtiyaç varsa, yarış adaletli olacaksa, küskünlüklere ve nifaka sebep olmayacak bilakis kucaklaşmaya sebep olacaksa bize verilecek her türlü görevle ülkücü camiaya hizmet etmeye her daim hazırız." ifadelerine yer verdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Adalet - 2 yıl önce
mhp. karaman teşkilatında birleştirici, bütünleştirici yeni yüzlere ihtiyaç vardır. bu nedenledir ki adaylar çoğaldı. çünkü ülkenin umudu mhp. karamanda mevcut il ve ilçe teşkilatları veya bunların güdümünde adaylar seçimi kazanırsa genel seçimde mhp milletvekili çıkaramaz. mevcut teşkilatlar partiyi küçültüp bizim olsun mantığı ile gidiyorlar. delegeler gerçek mhp li ise asker delege olmaz. ama partiyle hiç alakası olmayan insanlar delege yapılır ise mhp. karamanda biter. evet mhp.liler birleşir iseniz karamanda yeni bir hava yakalarsınız ama mevcutlarla çok zor. bu insanlar davalarını seviyorlarsa bıraksınlar çünkü zarar veriyorlar. i̇l ve ilçe kesinlikle değişmeli
Avatar
oral sağkaya - 2 yıl önce
karamanda mutlaka yeni yapılanmaya ihtiyaç var. başarıya aç çalışkan genç vizyon sahibi, hedefleri olan, iş hayatında başarılı, kariyer sahibi bir başkan. bu isim selçuk acarözmendir. allah onun yar ve yardımcısı olsun. her zaman yanındayız.
Avatar
METİN AKGÜL - 2 yıl önce
chp'ni̇n de mi̇lli̇ konulardaki̇ i̇sti̇kamet kaymalarinin olduğu bu dönemde mhp ye başka parti̇lerden de oy kazandiracak bi̇r aday....kesi̇nli̇kle olmali
Avatar
Mehmet KARATAŞ - 2 yıl önce
artık kişiliğiyle öne çıkan, mhp nin özüne layık kişilerin partinin başına gelmesini istiyorum. selçuk bey de bana göre bu göreve en layık kişilerden..artık kişisel çıkarlar bırakılmalı, davaya hizmet edecek kişiler gelmeli. slogan atmakla milliyetçi olunmuyor maalesef, asıl milliyetçilik o göreve layık kişilerin başa getirilmesidir.
Avatar
ahmet ateş - 2 yıl önce
selçuk bey gibi birleştirici insanları partinin başında görmek isteriz.
Avatar
halis aryiğit - 2 yıl önce
selçuk bey rahmetli mustafa karakuş beyde asker delege yapmıştı ne olduğunu hep birlikte gördük benim bildiğim ülkücü kendi iradesini kendi kullanır tabi varsa .