banner417
banner444
22 Temmuz 2016 Cuma 09:59
561 Okunma
Siyasi Parti Gençlik Yapılanmaları ve Genç STK’lar Darbeye Karşı Omuz Omuza‏
banner416

Yapılan açıklamada; “15 Temmuz 2016 gecesi devletimizin içine sızmış hain FETÖ milisleri milletin vergisiyle alınan savunma silahlarıyla masum kolluk kuvvetlerimizin ve milletimizin kanını akıtmak suretiyle milletin iradesine kastetmiştir. Ancak necip milletimiz her zaman olduğu gibi mevzu bahis Hakk'ın müdafaası olunca tanka, topa, tüfeğe, helikoptere ve uçağa aldırmadan göğsüne zırh gibi gerdiği imanıyla canı pahasına bu darbe girişimini bastırmıştır.
Şimdi bize düşen, aziz şehitlerimizin, gazilerimizin ve Başkumandanımızın emanetlerini yere düşürmemektir. Dosta güç veren, zalime ve haine korku salan meydanlardaki itidalli, dik ve imanlı duruşumuzu Başkumandanımızdan gelecek ikinci bir emre kadar yılmadan, uyumadan ve yorulmadan devam ettireceğiz.
Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Yerlerin ve göklerin Yaratıcısı Allah'ın (cc) emirlerini kanunsuz, hukuksuz ve zalimce verilen bütün emirlerin üstünde tutan necip milletimize ve kolluk kuvvetlerimize Allah'tan yardım diliyoruz” denildi.

 AK Parti İl Gençlik Kolları
 Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları
 Saadet Partisi İl Gençlik Kolları
Genç Memur Sen
TÜGVA
Genç TÜMSİAD
Anadolu Gençlik Derneği
Genç IHH
Alperen Ocakları
Mostar Gençlik
Şehbal Gençlik
Yunus Emre Kültür Vakfı Eğitim Birimi
 

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426