“Sürecin Sonuna Kadar Takipçisiyiz”

Karaman AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman'daki Cinsel istismar davası ile ilgili olarak ''Sürecin Sonuna Kadar Takipçisiyiz'' dedi.

“Sürecin Sonuna Kadar Takipçisiyiz”

banner390

Ünlü yapmış olduğu açıklamasında; “Geçtiğimiz günlerde şehrimizde vuku bulan ve bugün duruşması başlanan davanın, vicdan sahibi herkesin büyük bir infialle karşıladığı bu hadisenin yakından takipçisiyiz. Olayların failinin hak ettiği cezayı alması için partimiz ve tüm teşkilatımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, tüm Karamanlılar ve ülkemizdeki ehli namus vatandaşlar gibi adli sürecin sağlıklı işlemesi konusunda azami bir özen ve dikkat içindedir. Vuku bulan bu hadisede bizim yerimiz mağdurların ve onların ailelerinin yanıdır. Failin kimliği, aidiyeti, mesleği, yaşam tarzı ve düşüncesine bakmaksızın öncelikle karşısında durmamız gereken hususun biz suç ve suçlu olduğunu düşünüyor ve bu hadisede bu iğrenç olaya sebebiyet verenleri kınıyor, lanetliyoruz. Suç suçtur, ahlaksızlık ahlaksızlıktır. Bunu kimin yaptığı önemli değildir. Suçlunun kimliği aidiyeti de önemli değildir. Suçlu suçlu, mağdur mağdurdur.
Süreci dikkatle takip ediyoruz, failin en ağır cezayı alması için yargıya destek olacağız. Bu davada sürecin sonuna kadar takipçisi olmayı sürdüreceğiz.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.