8 Milyar Salavat Kampanyası

Son Peygamber Platformu Mevlid: 1436 Hayru’l Beşer (sas) faaliyetleri kapsamında, Mevlid Kandili Özel Programına manevi bir hazırlık olması ve Kutlu Viladetin ihyasının en güzel şekilde yapılabilmesi düşüncesiyle '8 Milyar Salâvat Kampanyası' düzenliyor.

8 Milyar Salavat Kampanyası

banner390
11 Rebi'ül Evvel 1436 / 2 Ocak 2015 Cuma Akşamına kadar devam edecek olan '8 Milyar Salavat Kampanyası'yla Peygamberimiz Hz. Muhammed (Sas) ile kesintisiz iletişim vasıtası olan 'Salavat-ı Şerife'lerin okunması ve salavat getirmenin önemini toplumun gündemine taşıyarak bir farkındalık oluşturmak amaçlanıyor.
Ahlakı Kur'an olan Son Peygamber (Sas)'in getirdiği Din-i Mübin-i İslam'ın gereği olan Sünnet-i Seniyye'nin öğrenilerek bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve kalıcı çalışmalarla gelecek nesillere aktarılması hedefiyle yola çıkan Son Peygamber Platformu '8 Milyar Salâvat Kampanyası tertip ederek toplumun gündemine taşıdığı 'salat-ü selam'ın; Allah'ın rahmetine, Son Peygamber (Sas)'in şefaatine ve duaların kabulüne vesile olması arzulanıyor.
'8 Milyar Salavat Kampanyası' çerçevesinde okunacak olan salavat-ı şerifeler, www.8Milyarsalavat.com. Sitesine girilebilecektir.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ayse caliskan - 2 yıl önce
Allah kabul etsin