AK kadınlardan şehit polise büyük vefa

AK Parti Kadın Kolları Polis Teşkilatı´nın 171. kuruluş yıl dönümü sebebiyle Emniyet Müdürlüğü, polis merkezi, Şehit Aileleri Derneği ve Şehit Polis ailelerini ziyaret etti.

AK kadınlardan şehit polise büyük vefa

banner390
AK kadınlardan şehit polise büyük vefa
İlgili Galeriye Git
Başkan Göksoy ve yönetimi, Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 171. yılı olması vesilesiyle polislerin 10 Nisan Polis Haftalarını kutladı. Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden AK kadınlar, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne nezdinde müdürlükteki polislere karanfil dağıttılar. Akabinde polis karakolunu ziyaret ederek polislere karanfil dağıtan kadınlar, Şehit Aileleri Derneğini ve Şehit Polisimiz Hakan Yılmaz’ın ailesini de ziyaret ettiler.
Başkan Göksoy, vatan savunmasında şehit olan polislere ve güvenlik güçlerine Allah´tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi. Emniyet güçlerinin yaptıkları işin değerinin hiç bir şeyle ölçülemeyeceğini belirtti. Türkiye´nin zor bir virajdan geçtiğini de belirten Göksoy, görevleri başındaki polislerimizin morallerinin her daim yüksek olması için hükümetimizin ellinden geleni yaptığını söyledi.
Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını belirten İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne AK Partili kadınlara teşekkürlerini sundu.

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.